Cena elektromobilu Hyundai Ioniq 6 začíná na 1 159 990 Kč

Elektromobil Hyundai Ioniq 6 je k dispozici se dvěma kapacitami baterie a třemi výbavovými stupni. Standardem je 800V nabíjecí architektura, umožňující ultra-rychlé dobíjení. Volit lze pohon zadních nebo všech kol.

Nová vlajková loď značky Hyundai, čistě elektrický sedan IONIQ 6, přichází na český trh. Zákazníci mohou vybírat ze dvou kapacit baterie a třech výbavových stupňů za ceny od 1 159 990 Kč vč. DPH. Hyundai Ioniq 6 je k dispozici s dvěma verzemi baterie o kapacitě 53 kWh nebo 77 kWh. Základem nabídky je výbavový stupeň Smart s navazujícím stupněm Style, vrcholná výbava Style Premium je k dispozici pouze pro variantu s vyšší kapacitou baterie, stejně jako pohon všech čtyř kol.

SOUVISEJÍCÍ: Hyundai Ioniq 6 ujede až 614 km, hlavně díky aerodynamice

Standardem je pohon zadních kol a 800V nabíjecí architektura, umožňující ultra-rychlé dobíjení, např. získání dojezdu až 351 km za pouhých 15 minut při nabíjení na kompatibilní DC nabíjecí stanici. IONIQ 6 je také mimořádně úsporným elektromobilem, díky své elegantní aerodynamické karoserii totiž nabídne dojezd až 614 km a spotřebu 13,9 kWh WLTP.

Již základ nabídky, stupeň Smart, je nabitý komfortními prvky výbavy – od 18“ kol z lehké slitiny a LED předních světlometů, přes přístrojový panel Supervision s 12,3“ displejem, integrovanou navigaci s 12,3“ dotykovým displejem a duální automatickou klimatizaci, až k předním a zadním parkovacím senzorům se zadní kamerou, elektricky ovládaným víkem kufru nebo funkci V2L, umožňující napájení externích elektrických přístrojů vně i uvnitř.

Při volbě menší kapacity baterie lze stupeň Smart dovybavit paketem Range s tepelným čerpadlem a systémem aktivního předehřevu akumulátorů, v případě baterie s kapacitou 77 kWh jsou již tyto prvky standardem. Ceny modelu IONIQ 6 ve výbavovém stupni Smart začínají na 1 159 990 Kč vč. DPH pro variantu s nižší kapacitou baterie, případně na 1 339 990 Kč vč. DPH s akumulátorem o vyšší kapacitě.

Střední výbavový stupeň Style přidává Matrix Full LED přední světlomety, elektricky nastavitelná sedadla řidiče a spolujezdce, nebo duální ambientní osvětlení interiéru a další. Doplňkově lze stupeň Style vybavit paketem Technology s dálkově ovládaným parkovacím asistentem, 360° kamerovým systémem, kamerovým sledováním mrtvého úhlu, nebo automaticky výklopnými klikami dveří.

Ceny výbavového stupně Style začínají na 1 349 990 Kč vč. DPH v případě volby nižší kapacity baterie. Vrcholem nabídky je stupeň Style Premium, který doplňuje 20“ kola, kožená sedadla s relaxační funkcí a ventilací, volant s interaktivní LED infografikou, head-up displej či prémiový audiosystém BOSE. IONIQ 6 lze ve vrcholném výbavovém stupni Style Premium pořídit již za 1 549 990 Kč vč. DPH. Jedinými příplatkovými prvky jsou panoramatické otvírací střešní okno, kamerová vnější zpětná zrcátka a metalický či perleťový lak.

Čeští zákazníci si mohou svůj IONIQ 6 objednat již nyní, předpokládaný termín dodávky prvních zákaznických vozů je v prvním čtvrtletí 2023. Samozřejmostí a součástí každé nabídky je standardní pětiletá záruka Hyundai bez omezení ujetých kilometrů, záruka 8 let/160 000 km na trakční akumulátor a Hyundai benefity vč. sady zimních pneumatik zdarma.

zdroj: tisková zpráva

42 komentářů u “Cena elektromobilu Hyundai Ioniq 6 začíná na 1 159 990 Kč”

 1. Taky mate radost z osvobozeni chersonu jako ja? Neznicene mesto plne stastnych lidi co ziskali zpet svoji svobodu. Trochu jine zabery nez z russy osvobozeneho Mariupolu, co? Co na to prorusky hovna behna s drevorubcen? Neni to nahodou usacka propaganda natocena v kulisach s najatymi herci? 🙂 Vzdyt prece 99,7 procent tech co zustali volili v referendu russko na vecne casy, ne? Co vy rusky hovna, cekam komentar, at se pobavim. Dneska to dobre oslavim. Tak uz verite ze je vyzenou i z Krymu? Hrdinum slava!

      1. pro pituru iq80… Ty mně nerozumíš brouku… Ptám se proč se tlemíš jako ,,blbeček“ ? …Sleduju různé veřejně dostupné zdroje, abych si udělal komplexní obrázek. Ale to dělá spousta lidí a hlavně to není na uslzenej smích…. Jasně že máš neveřejné informace, proto ten samolibý výtlem. Taky jste se tady spolu s …2050… oba objevili až letos v únoru a to hlavní co vás zajímá je válečná propaganda…Že se s tebou vůbec bavím!🥴 Diskuze s placeným diskutérem je zbytečná jak soulož s prostitutkou…

       1. Ta to je sranda, že prý jsem placený diskutér. Ano, začal jsem přispívat někdy v únoru nebo březnu. Jinak jsem tady jen četl články. Dokonce jsem zde psal pro redaktora, proč zde někdo píše o válce a web má jiné zaměření. Nic se s tím neudělalo a Ty jsi psal něco o cenzuře. Jo a ještě jsem prý český elf.

        No, tak názor může mít jaký chceš. Já čtu české články. Ruské nečtu, protože rusky neumím. Placený diskutér ani elf nejsem. To by znamenalo se neustále s někým hádat. Hádání mi odebírá energii, ale občas něco napíšu.

        Tak elaborát jsem napsal. Teď můžeš napsat něco o potrefené huse, která se ozvala.

        1. Upřesněním jedinou věc, aby si to náhodou někdo špatně nevyložil 😉…Psal jsem PROTI cenzuře a chválil p. Horčíka za jeho ,,flegmatismus“ a nezasahování do diskuse….

        2. To já žádného redaktora nechválím. Dokonce jsem někdy v březnu do redakce posílal mail. Co jsem v něm psal? To, že se mi zde zdá diskuze nějaká podivná a jaká je možnost si smazat profil. Nemám co tajit.

         Placený diskutér, není to někdo, kdo má nejvíce příspěvků? Třeba uživatel Drvoštěp, Leodendula, Kolbenlhář. Nebo někdo jiný.

         Dokonce ani nedávám vlaječky a smajlíky. Jestli to není nějaká taktika. Co se mi zde nelíbí? Diskuze, která není k věci. Prošpikovanost reklamou a sledováním. Chodím sem stále, protože jsem pitomec.

        3. Máš to trochu pomotané: Nelíbí se ti diskuse mimo téma, ale sám sem dáš odkaz na nějakou proválečnou akci…
         Ten tvůj koncept placeného diskutérství 😃 – to nedává smysl ani tobě, že??
         Ale abych jen nekritizoval. Aspoň ti netečou z huby výkaly, jako tý žumpě piturovi.

        4. To, co jsem napsal, mi smysl dává. Dohadovat se nebudu.

        5. pro..2050…..Co ti dává smysl? Že je placenej ten, kdo má nejvíc příspěvků ❓ Uff🤨

  1. Já k tomu nemám žádný emocionální vztah. Jediné co mě těší, že se to obešlo od masakru na obou stranách.
   Vyklizení Chersonu beru jako fakt, že Rusko se vzdalo možnosti odříznou Ukrajinu od moře, nehodlá dále postupovat směr Oděsa a tudíž toto předmostí nepotřebuje držet. To ale víme už několik měsíců.
   Co bude s městem dál je ale otázka, fakt že plavební trasa je na dostřel ručních zbraní z ruského břehu Dněpru a vyklizený Cherson včetně přístupových tras na dostřel ruského hlavňového a raketového dělostřelectva dost limituje jeho využití a ekonomický zisk.
   Jedná se tedy o významné ukrajinské POLITICKÉ a vítězství, které vyuřije propagandisticky, které ale jinak představuje do konce války spíše zátěž.

   Beru to tak, že na jihu je o nových hranicích víceméně rozhodnuto a otevřenou otázkou zůstává severovýchod od Záporoží.

   1. Nejak se vam preskupuje v hlave. Jeste nedavno jste mel uplne jine teorie a velkohube zvasty. Ukrajinska armada ma ted jihovychodni kridlo zajistene a muze velkou cast armady presunout jinam. ruzzaci pres reku nepreplavou a tak nic nehrozi. Uz nemaji ani dostatek vrtulniku, letadel ani vysadkaru. Tak moc velka aktivita tam nehrozi. I okupanti presunou jednotky jinam. Tu a tam dojde k ostrelovani a niceni infrastruktury jako maji ty ruzzke svine ve zvyku. Ted se bude vse koncentrovat na vychod. Za nedlouho prijde rasputica, tak si obe strany daji time out do doby nez prijde tuhy mraz. ruzzaci se svoji vyzbroji stejne umrznou jako holubi hovna.

    1. Mám stále stejný názor:

     runner42 napsal:12. 9. 2022 (18:19)
     „…
     Já předpokládám, že měli jako každý trochu zkušený stratég maximalistickou variantu, realistickou variantu a minimalistickou variantu.

     To co označuješ za zrušení Ukrajiny je docela možné, ale pravděpodobně jako maximalistická varianta.
     Jako minimalistickou vidím zpřístupnění Krymu po souši a zabrání maxima ukrajinských zdrojů.
     No a realistická varianta bude někde mezi tím, ale těžko spekulovat, kde.

     Pokud by zábor celé Ukrajiny představoval realistickou nebo minimalistickou variantu, muselo by tomu odpovídat i naprosto jiné nasazení sil.

     Naopak z pohledu Ukrajiny je maximalistickou variantou získání separatistických republik a Krymu s ruským obyvatelstvem, jak píšeš s obnovou míru. A to je varianta více než maximalistická, řekl bych fantaskní, někde na úrovni ruského obsazení Polska.“

     1. No nevím… Nejsem stratég, ani ve vojenské taktice nejsem expert (a nestydím se za to), ale tak nějak nerozumím tomu, proč teda Rusko tak lehce opouští území, které jen nedávno připojilo k RF.

      Nedáva mi to smysl, je to obrovské politické selhání a prohra. Pokud se k tomu odhodlali, jediný důvod je, že prostě už na to nemají síly to území dál držet a navzdory tomu, že je to prohra, tak to se skřípěním zubů udělají, protože jim nic jiného nezbývá.

      Teď budou chvíli vydávat za vítězství fakt, že získali prístup na Krym po souši. Ale otázka je, jak dlouho?

      To, co se v únoru-březnu zdálo jako čirý vojenský nesmysl a fantazie, se pomalu stává skutečností. A když se teď zdá navrácení Krymu Ukrajině nemožné, za rok ode dneška si můžeme o tom popovídat, sám jsem zvědavý…

      1. Muze existovat take moznost, ze se za oponou dohodli, ze se stahnou na urcite pozice a konflikt bude utlumen. Dnepr je dobra hranice obe armady oddelit aby se nemohli primo stretnout. ruzzko okupuje oproti dobe pred vypuknutim valky jeste uzemi na levem brehu Dnepru v pasu kolem Azovskeho more sirokem ca. 100 km az po Mariupol. Toto uzemi ruzzaci nejspis nebudou chtit ztratit a letos se ho uz nepodari osvobodit. Proto by tento stav mohl byt zakonzervovan do pristiho roku a pres zimu se bude mozna jednat jak konflikt vyresit. Luhansko, Donecko a Krym bude asi jeste velky orisek.

       1. Na dohodu moc nevěřím – protože: co dali Ukrajinci??… A věřit v téhle válce čestnému slovu – ani omylem…
        Hlavní důvod bude hráz v Kachovce. Ukrajinci by jí dřív nebo později NĚJAK protrhli a to bylo byla pro Rusy opravdu katastrofa: Přišli by o všechny vojáky a techniku za řekou, kanál pro Krym na suchu, JE Eněrgodar bez chlazení…A ještě by Leodendula na Hybrid.cz prskal, že destrukci provedli Ruzzáci 😃
        Navíc pokud teď neměli Rusové sílu vyvíjet z chersonského předmostí ofenzivu, byla pro ně další přítomnost jen zátěž… Pokud Rusové naberou dost sil, budou pokračovat v obsazování Doněcka, a pak už je to ,,kousek“ do Záporoží, kde je možné překonat Dněpr přes říční ostrovy (mosty asi už nebudou)…Po vytvoření předmostí se mohou dostat zpět do Chersonu ze severovýchodu…
        Mně rozhodnutí o stažení taky překvapilo a znamená to, že nyní mají Rusové velení schopné provést správné, ale extrémně nepopulární opatření. To je pro Ukrajince špatná zpráva..
        Na druhé straně Zelenský i kdyby chtěl začít vyjednávat, měl by to hodně těžké s ohledem na nazi fanatiky, o které v jeho okolí nebude nouze.

        1. Hlavní důvod stažení bude, že zásobovat území o velikosti severomoravského kraje přes dva ostřelováné a poškozené mosty nelze.

         Dokud Ukrajina výtězně postupuje tak nemá důvod vyjednávat o čemkoliv jiném než o odsunu ruských vojáků za mezinárodně uznané hranice.

         Rusové možná naberou sil ve smyslu počtu lidí v armádě, ale budou mít v průměru 50 let staré zbraně (T-62 co tahají ze skladů se vyráběl v letech 1961-1975), takže s tím nepůjde dělat žádné zázraky.

         Zamrznutí konfliktu bych moc nečekal. USA získali fantastickou příležitost zaplatit za zničení ruské armády na desetiletí dopředu jinému státu za „pár drobných“ a byly by hloupí kdyby toho nevyužili. Afgánistán dokázali podporovat v boji proti SSSR cca 10 let, takže přestat podporovat Ukrajinu je hned tak bavit taky nepřestane. A přetlačit ekonomiku USA zkoušel před 80 lety jeden chlapík s knírkem a nevyšlo mu to, takže bych nečekal že to vyjde dnešnímu Rusku.

        2. pro Jimmy… Hlavní část materiálu šla po pontonovém mostě ve stínu toho silničního poškozeného nad ním a tak prakticky nezasažitelném. To tvoje ,,nelze“ je v rozporu s fakty: 1. do teď to šlo..2. stažení Rusů proběhlo překvapivě rychle…
         Naopak teorii obav z exploze hráze podporuje fakt, že ponton by přílivovou vlnu neměl šanci přežít v celku…

        3. Když ve středověku obléhali vojska město nebo hrad, tak také obléhaní neumřeli hlady okamžitě po obklíčení. Zásoby co jsou na místě odříznutím zásobování nezmizí. Ale pokud přísun zdrojů je menší než spotřeba, tak ty zdroje dojdou. A 20-40 000 vojáků má nějakou spotřebu zdrojů. Takže když si rusáci spočítali že to prostě nedokáží zásobovat a nedokáží situaci změnit, tak se stáhli (což bylo cílem ukrajiců. Osvobozené město, ne srovnané se zemí). Ale kolik ruských vojáků a techniky za řekou zůstalo se ještě uvidí.

        4. Hlad mají asi strašný. V rádiu říkali, že Ruzzáci sežrali zvířata v ZOO. To už je jenom krůček ke kanibalizmu.

        5. pro Visper…Divil bych se, kdyby jsme byli ruského kanibalismu ušetřeni… Hodně záleží o vývoji na frontě. Pokud se situace opět obrátí ve prospěch Ruska…
         Včera jsem zíral na těhotenské uniformy pro ukrajinské vojandy a taková v boji padlá těhule s vyžranou dělohou – to by byl propagandistický majstrštik 😉

        6. Já přemýšlím založit cestovku a vozit tam lidi co vidí ve všem propagandu ať se podívají na vlastní oči. Psychiatrická pomoc po návratu bude v ceně.

        7. pro Visper… U dobře udělané propagandy a mediální manipulace nepoznáš podvod… Např. povraždit zrádce (nebo ,,zrádce“) a jejich těla ukazovat jako zvěrstva nepřítele je hóódně starý.

        8. vostep. sam sis ted odpovedel na tvuj drivejsi prispevek kde si zvanil o videu, kde Ukrajinci hazou holku do diry a smejou se. Takova propaganda ruzzkych svini muze ohromit jen proruzzkou svini.

        9. Já sleduji propagandu obou stran. Ta ruská je cílena na posluchače s nižším IQ (nebo více vodky). Kdybych byl průměrný Rus tak by mě to asi uráželo za jakého blba mě vláda považuje.

        10. ruzzko si uz pres 100let cilene a zamerne likviduje inteligenci. Zabiji, vezni nebo nuti emigrovat. Jaka selekce DNA z toho plyne vidime dnes na kazdem kroku ktere ruzzko podnika. V ruzzku bude prumerne IQ diky teto selekci nekde kolem 30.

        11. pro nacibambule…. tenhle kousek tvejch hrdinů bych na tvém místě radši nevytahoval😢.. Ale samozřejmě si piš co chceš…technická…na videu není vidět pachatele, jsou jen indicie (tys to viděl?)

 2. Super spotřeba a vzhledem k tomu, co to všechno umí i relativně dobrá cenovka. S čím problém mám, je vzhled. Ano, je to čistě subjektivní, ale mně se vysloveně nelíbí a obecně není právě oslavován pro svůj krásný vzhled. Pohled na masku u mě evokuje fakt, že už teď vypadá tak nějak staře. Je jen málo aut, které se mi vysloveně nelíbí a zároveň se vyrábí ve velkém meřítku, a tohle je jedno z nich.

 3. můj odhad k chersonu: evakuační operace pod přímým vojenským tlakem bývají z těch nejobtížnějších. rusáci už nám ukázali, že dokáží toho prodělat víc. než pat a mat. už dlouho se těším, že v chersonu bude pro rusáka masakr, dost možná likvidační. tak doufám, že by válka mohla do jara být vyhraná.

 4. Jeden totální vylizanec na tomto fóru docela nedávno vysvětloval, jak geniální tah byl od Putina anektovat území které vojensky neovládá, nebo jen s velkými problémy. zdůvodnil to mnoha chytrými argumenty. tipnete si kdo to mohl být? a jak se bude snažit vylhat z faktu, že rusáci utíkají z „ruského“ chersonu ? 🤣

Napsat komentář