Bankovní účty – spojte se!

Celý svět je stále těsnější a propojenější. Z pohodlí domova můžete nakupovat v amerických nebo čínských e-shopech, platit kartou nebo mobilním telefonem kdekoli na světě, jednoduše zaplatit komukoli přes internetové bankovnictví apod. Multibankovní aplikaci internetového bankovnictví Global cash mohou využívat klienti Komerční banky

Multibankovní aplikaci internetového bankovnictví Global cash mohou využívat klienti Komerční banky
foto: KB

To, co nás spojuje, jsou moderní technologie, které usnadňují život nejen běžným občanům, ale i českým firmám s aktivitami i mimo naši republiku. Na mezinárodní úrovni se propojují nejenom lidé a firmy, ale nově i bankovní účty.

Komerční banka (KB) ve spolupráci s mateřskou bankou Société Générale začala svým klientům poskytovat multibankovní aplikaci internetového bankovnictví Global cash.

Aplikace Global cash nahradila předchozí aplikaci Sogecash Web a představuje její inovovanou verzi zohledňující požadavky klientů na webové bankovnictví. Klienti zde mohou po jediném přihlášení spravovat své účty vedené v různých bankách v různých zemích.

Kromě verze pro internetové bankovnictví je k dispozici rovněž varianta pro mobilní bankovnictví Global cash Mobile. Produkt navíc v kombinaci s host to host řešením Sogecash® SWIFTNet a Sogecash® SFTP pokrývá i ty nejnáročnější požadavky nadnárodních firem kladené na služby cash managementu.

„Komerční banka nabízí korporátním klientům globální řešení jejich potřeb v oblasti cash managementu. Nový bankovní nástroj využijí především velké mezinárodní korporace a jejich dceřiné společnosti. Velmi přínosný je i pro lokální společnosti spravující účty ve více bankách nebo působící v několika zemích. Těm umožní překonat hranice stejně, jako ovládat všechny účty skupiny a optimalizovat cash-flow,“ uvedl Pavol Maličkay, manažer Corporate Cash Management Komerční banky.

Mezinárodní multibankovní a multiměnové řešení Global cash je pro uživatele dostupné z více typů zařízení. Klientům je k dispozici v režimu 24/7, to vše při zachování vysokého standardu bezpečnosti.

Kromě iniciace plateb nabízí Global cash řadu funkcionalit, jako jsou například stahování denních a průběžných výpisů, vyhledávání transakcí za uplynulých 90 dní. Aplikace umožňuje i administraci uživatelských práv na straně klienta, což je velice flexibilní.

Global cash je ukázkou moderní aplikace, která firmám přináší bezpečné, pohodlné a jednoduché ovládání účtů bez ohledu na jejich počet a teritoriální umístění.

Pokud se budete chtít dozvědět více informací o tomto produktu, navštivte web kb.cz/ccm, kde najdete i kontakty na jednotlivé pracovníky Corporate Cash Managementu KB, případně využijte mailový kontakt ccm@kb.cz.

placená inzerce

8 komentářů u “Bankovní účty – spojte se!”

  1. *Nakvedlaný žabožrouty tintiny makarónce germány ani
    *Nakvedlaný žabožrouty tintiny makarónce germány ani anglány infiltrovaný fčezký zemi k vysávání bankovního kapitálu zásadně nepodporujeme!! soudluzi 😉 Ani kelnerovic fzduch ten už má stejnak nahrabáno dost navíc podporuje zemáka fčajně a kobylkovou ;))))

    *Jedině poctivou domácí čezkou banku!! protože jinak bysme museli tu domácí měnu rexportovat do čínskoruskýho bitkojnu a to by se €jropský cenrále ted při uvolnování měny na platy bankéřských nenažranců pramálo líbilo soudluzi ;)))

    PS: šugrbergova lipra zatím nebude protože by podryla doníkův petrodolar :)) a to ted ještě když burzy jedou nahoru nechtějí, možná později až bude potřeba hledat důvod pro velký BADABUM to až budou potřebovat hodit burzy zas do resetu a vodrbat dobrý akcijonáře ;))))))))))))

  2. Jak jako souvisí bankovnictví s problematikou vozidel na
    Jak jako souvisí bankovnictví s problematikou vozidel na elektrický a hybridní pohon? To už spol. Chamanne s.r.o. nemá na hrazení svých nákladů, že se musí uchylovat k nasazení takovéto reklamy? Doufám, že zde jednoho dne nepřevládne reklamní obsah nad obsahem novinářským. To by mě osobně vyhnalo na jiné konkurenční servery.

Napsat komentář