Vozy Peugeot, Citroën a DS půjde ve Francii koupit online

redakce - 21 Červenec 2017

Skupina PSA inovuje způsob prodeje svých vozů a spouští ve Francii prodej nových vozidel všech svých tří značek prostřednictvím internetu.auto nákup vozu PSA Citroen Peugeot DS

Nákup auta online přes internet se stává samozřejmostí
foto: PSA

Tato nabídka se opírá o zkušenosti získané při internetovém prodeji, který již od listopadu 2016 využívá Citroën v Brazílii, od ledna 2017 Peugeot ve Velké Británii a značka DS ho od března 2017 používá pro prodej svého modelu DS7 Crossback v osmi evropských zemích. Nabídka bude postupně rozšířena do dalších zemí Evropy.

První zákazníci už tento způsob hojně používají: ve Velké Británii vzrostl prodej vozů značky Peugeot digitálním způsobem v první polovině roku 2017 o 75 %, podíl na trhu vzrostl téměř o 40 %. V Brazílii proběhlo více než 200 objednávek online.

Ve Francii si tak nyní zákazníci mohou nejen zakoupit vozidlo, ale mohou si také nakonfigurovat možnosti financování či odprodej svého starého vozu a v těchto případech dokončit svou objednávku u prodejce.

Postupně se nabídka služeb rozšíří, nejprve o možnost uzavírání smlouvy na financování online. 
Ředitel pro prodej a marketing skupiny PSA Stephen Norman při této příležitosti prohlásil:

„Spuštění této nabídky je součástí našeho plánu Push to Pass, jehož cílem zaměřit naši strategii co nejvíce na klienty. Skupina reaguje na očekávání zákazníka, který se o nákupu vozu rozhoduje na internetu, a připravuje se tak na další etapu, kdy se již auta budou prodávat kompletně online. Je to tedy příležitost pro získání nových obchodních příležitostí pro náš další růst.“

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

Když si pro nový sračkomet neráčíte dojít osobně a nakoupit, dodáme Vám ho na obrazovky Vašich mobilů a noťasů. To by tak hrálo, aby internetová generace nic nekupovala!

---

Elektromobily Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 78 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý pro ženu, najeto 33 tis. km (47 celkem), elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000, permakulturní zahrada od 2017.

Obrázek uživatele Anonym123

pol roku späť som v rámci portálu prieskumov/mienky/postojov dostal "milión" otázok točiacich sa okolo VW - suv/mpv - kúpili by ste, AK toto zadarmo, hento dotované, ono na splátky, ... z mojich odpovedí/odmietnutí museli byť smutní, kliniec bol vyplnenie AKÉ ste ochotní kúpiť: BEV, INÉ NIE!


EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicveletrh e-SalonNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil