VIDEO: Top Gear vyzkoušel Mercedes-Benz SLS AMG v benzínu i elektřině

Jan Horčík - 08 Duben 2014

Pohodlně se usaďte se a žasněte. Na jedné závodní dráze proti sobě stojí Mercedes SLS AMG Black Series a Mercedes SLS AMG Electric Drive. To vše v režii nekompromisních bavičů z britského pořadu Top Gear.auto Mercedes SLS AMG elektrický supersport

Mercedes SLS AMG Black Series ani Mercedes SLS AMG Electric Drive proti sobě
foto: Top Gear

Mercedes SLS AMG Black Series ani Mercedes SLS AMG Electric Drive nejsou žádná tintítka. Naopak, jde o jedny z nejdražších a nejvýkonnějších sportovních aut, která si běžný smrtelník může koupit. Jeremy Clarkson, enfant terrible automobilového světa, si je kupovat nemusí - automobilky mu je nutí samy.

Pořad Top Gear proslul svým nekompromisním postojem k hybridům i elektromobilům. V posledních letech s to ale mění. Ostatně, Tesla Model S je pro Top Gear to nejdůležitější auto, jaké kdy testovali.

No a ultimátní elektrický supersport Mercedes SLS AMG Electric Drive se také nenechal zahanbit. "Je to jedno z nejúžasnějších AMG, která kdy byla vyrobena. A ještě úžasnější je, že si ho můžete koupit," uzavírá tým Top Gear.

BBC
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

proč se takový člověk,který nemá na SLS a jiné skvosty vůbec dívá na takovéto auta a ještě to komentuje - běž si koupit tu Teslu ty šetřílku!

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Za tu cenu si mnohem radši koupím 5x TESLU model S jednu si nechám a čtyři rozdám (věnuji) příbuzným (rodičům, tchánovi, sestře, švárovi apod.). A bude to podstatně lepší kup.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nesklamali ste...ako vždy píšete o 100 rokov starej veci...Jezza už určite zabudol, že takýto test dakedy robil a Mercedes už aj zabudol, že také auto dakedy vyrábal, no u vás je to novinka :D


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?