VIDEO: Top Gear vyzkoušel Mercedes-Benz SLS AMG v benzínu i elektřině

Jan Horčík - 08 Duben 2014

Pohodlně se usaďte se a žasněte. Na jedné závodní dráze proti sobě stojí Mercedes SLS AMG Black Series a Mercedes SLS AMG Electric Drive. To vše v režii nekompromisních bavičů z britského pořadu Top Gear.auto Mercedes SLS AMG elektrický supersport

Mercedes SLS AMG Black Series ani Mercedes SLS AMG Electric Drive proti sobě
foto: Top Gear

Mercedes SLS AMG Black Series ani Mercedes SLS AMG Electric Drive nejsou žádná tintítka. Naopak, jde o jedny z nejdražších a nejvýkonnějších sportovních aut, která si běžný smrtelník může koupit. Jeremy Clarkson, enfant terrible automobilového světa, si je kupovat nemusí - automobilky mu je nutí samy.

Pořad Top Gear proslul svým nekompromisním postojem k hybridům i elektromobilům. V posledních letech s to ale mění. Ostatně, Tesla Model S je pro Top Gear to nejdůležitější auto, jaké kdy testovali.

No a ultimátní elektrický supersport Mercedes SLS AMG Electric Drive se také nenechal zahanbit. "Je to jedno z nejúžasnějších AMG, která kdy byla vyrobena. A ještě úžasnější je, že si ho můžete koupit," uzavírá tým Top Gear.

BBC
 
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

proč se takový člověk,který nemá na SLS a jiné skvosty vůbec dívá na takovéto auta a ještě to komentuje - běž si koupit tu Teslu ty šetřílku!

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Za tu cenu si mnohem radši koupím 5x TESLU model S jednu si nechám a čtyři rozdám (věnuji) příbuzným (rodičům, tchánovi, sestře, švárovi apod.). A bude to podstatně lepší kup.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nesklamali ste...ako vždy píšete o 100 rokov starej veci...Jezza už určite zabudol, že takýto test dakedy robil a Mercedes už aj zabudol, že také auto dakedy vyrábal, no u vás je to novinka :D

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicKariéra EVC GroupŘízení stanic pro elektromobilyŘízení stanic pro elektromobilyProdej pneu 100% online