POZVÁNKA: konference Elektromobilita 2020

redakce - 21 Září 2020

Ve čtvrtek 24. září proběhne v Praze již 3. ročník konference Elektromobilita 2020 s živým přenosem. Hlavním tématem budou opět zkušenosti s provozováním elektromobilů v hromadné i individuální dopravě a rozvoj dobíjecí infrastruktury v ČR.Bohaté zkušenosti s denním provozem e-dodávek VW Crafter a cargo elektrokol v centru metropole má i společnost DHL Express (Czech Republic) s.r.o. , ty zazní na konferenci Elektromobilita 2020. Auta budou zájemcům k dispozici pro testovací jízdy.

Bohaté zkušenosti s denním provozem e-dodávek VW Crafter a cargo elektrokol v centru metropole má i společnost DHL Express (Czech Republic) s.r.o. , ty zazní na konferenci Elektromobilita 2020. Auta budou zájemcům k dispozici pro testovací jízdy.
foto: DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

Kdy: 24. září 2020
Kde: Hotel Olympik, Praha, Sokolovská 138, Praha 8 – Karlín

Konferenci zahájí dynamická panelová diskuse se zástupci z Ministerstva dopravy, životního prostředí a Ministerstva průmyslu a obchodu. Nebudou chybět ani názory předsedy Unie nezávislých petrolejářů a PR manažerky Mazdy Motor ČR.

Diskutovat se bude zejména o aktuální evropské legislativě, přímé finanční podpoře čisté mobility, ale také o přípravě automobilek a veřejnosti na elektromobilitu.

S pilotním projektem nových sloupů veřejného osvětlení na Vinohradech, které umí nejen regulovat světlo, ale také dobíjet elektromobily, vystoupí za Technologii hlavního města Prahy, a.s., Tomáš Jílek.

Plány a zkušenosti v rozvoji elektromobility zejména v městské hromadné dopravě představí na konferenci zástupce města Písek.
Velkým tématem stále zůstává rozvoj sítě dobíjení i otazníky s tím spojené: veřejné dobíjení vs. domácí a cenová politika hlavních provozovatelů dobíjecích stanic.

Zmíněná a další témata budou rezonovat v závěrečné panelové diskusi, která má díky jejímu obsazení rovněž dynamický potenciál. Konferencí provází moderátor Jan Horčík, šéfredaktor portálu Hybrid.cz.

Kompletní program konference najdete zde.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Anonym123

nedozrel čas na zrušenie terajšej "hromadnej dopravy" a zavedenie nového, nekontaktného spôsobu prepravy osôb, nákladov ... tie "kapsule" každá s generátorom ozónu ...

Obrázek uživatele Anonym123

mimo misu
https://www.mojelektromobil.sk/seva-urso-navrh-etarif-nabijanie-elektromobilov/

Má někdo ze zdejších info, zda podobná jednání o tarifech pro podporu e-mobility, jako na SK, probíhají i u nás v ČR?

Obrázek uživatele Cipísek D

brabec to řekl jasně : neexistuje ;) a dokud ejdžntbé u kormidla némlich na hrad tak žlutá sračka first ;)

---

TESLU JEN GEMBLUJEME za protikliky ;) ČEŽTINA 4.0 jedině vytřepe póvl fbažině ;) PODPORUJEME KOREJSKÝ ZNAČKY za trest že GERMÁN likviduje ty ČEZKÝ ;) NEPODPORUJEME JAPKA za VODÍK

Díky za ujištění, že v ČR máme smůlu. A ten Cipisslang tentokrát i pobavil...

Tohle je lepší, ne?

https://www.forumelektromobilita.cz/

To je zas ta slezina, kde si bukvice pochválí navzájem roušky, kabelky a eventuálně v ústraní vyzkoušejí, jak jim fungují konektory? :-) :-) PraguePride se snad už konal, ne?

Obrázek uživatele Kuk

Nech pochválit bažanta dědku. Už je čas na novou plenu.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬


10% sleva na produkty EVmotionNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.