Autosalon IAA Frankfurt 2009: 4x elektromobil od Renaultu

Jan Horčík - 15 Září 2009

Francouzský , resp. aliance , se chystá vzít útokem se svou náloží konceptů hned čtyř elektrických automobilů. Celá nová řada se jmenuje "Renault Zero Emission" a roztahuje se od prapodivného jednomístného vozítka až po nádherný Fluence.
4x elektromobil Renault pro autosalon Frankfurt
Renault Fluence je model, který tento rok nahradí sedan . Mégane je auto, které ve spolupráci s automobilka přestavuje na čistokrevný . Takže je jasné, že jedním ze směrů, kterými se Fluence alespoň v koncepční verzi vydá, bude také elektrický pohon.
Renault Fluence ZEC
Výrobní verze elektrického Fluence ZEC (Zero Emission Concept) vybavená by se měla objevit během roku 2011. Renault dokonce slibuje vyrobit 20-40 000 kousků ročně.

Renault Fluence ZEC Renault Fluence ZEC Renault Fluence ZEC

Z vnějšku poměrně "klidný" koncept vyniká především zeleným lemováním, ještě více pak ale ojediněým futuristickým interiérem, který v mnohem připomíná herní konzoli na kolech.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Doba elektromobilů tady již několikrát byla. Ropná lobby si ale prosadila své.
http://rapidshare.com/files/238076570/KdoZabilElektromobil.part1.rar
http://rapidshare.com/files/238086911/KdoZabilElektromobil.part2.rar

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nádhera, takže u renaultu si príde na svoje každý, kto potrebuje elektrické auto. Či už maličké auto schopné konkurovať City-Elu, dvojdverové auto pre voľný čas, 4-miestne mestské vozítko alebo sedan pre rodinu, všetko sa dá nájsť v stánku Renault v elektrickej verzii. Dúfajme, že budú cenovo dostupné aj v našich zemepisných šírkach. Iba by bolo dobré napísať aj niečo o ostatných elektromobiloch tejto značky.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?