Magazín Hybrid.cz už devátým rokem roste

Jan Horčík - 27 Březen 2015

Je tomu už téměř devět let, co jsme se poprvé vydali na cestu jménem Hybrid.cz. Náš magazín se za tu dlouhou dobu, stejně jako celý svět alternativních pohonů, zásadním způsobem proměnil.auto Hybrid.cz logo

Letos v létě oslaví magazín Hybrid.cz už deváte narozeniny
foto: Hybrid.cz

Doménu Hybrid.cz jsme zaregistrovali 29.8.2006. První článek jsme publikovali 17. září 2006. O osm let, šest měsíců a devět dní později jsme tu stále s vámi. A je vás mnohem víc, než jsme kdy očekávali.

Z našich statistik plyne, že za poslední rok náš magazín měsíčně průměrně navštívilo přes 61 000 unikátních návštěvníků, kteří realizovali 125 000 návštěv a zhlédli 417 500 stránek. Děkujeme!

Rádi se pochlubíme i tím, že magazín Hybrid.cz téměř devět let nepřetržitě roste. Obor alternativní dopravy se mezitím z obskurní záliby proměnil v regulerní průmyslová odvětví, podobně jako třeba šetrné bydlení či obnovitelné zdroje energie.

A my jsme, spolu s vámi, byli při tom. Každý den přinášeli aktuální informace a články (vyšlo jich už přes 7000) a sledovali kde se co šustne. Jsme rádi, že i díky vaší podpoře to můžeme dělat dál. A doufáme, že nám to dohromady ještě nějaký ten pátek vydrží.

Nezapomeňte, že se u nás můžete zaregistrovat, abyste mohli jednoduše přispívat do diskusí. Dále nás můžete sledovat také na Facebooku, Twitteru, Google+ nebo se zapsat do našeho pravidelně nepravidelného newsletteru.

Každý nový fanoušek i odběratel je pro nás vzpruhou a pomáhá nám dál dělat naši práci. Přejeme příjemné čtení a ještě jednou děkujeme za vaši podporu i neutuchající ochotu živě diskutovat, upozorňovat nás na chyby nebo nám posílat tipy!

vlastní
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

Moje velká gratulace a dík za podporu čisté dopravy.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 85 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 39 tis. km (53 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Také se připojuji. Hybrid je jedno z mála médií, které se u nás problematice elektromobility a souvisejícími tématy soustavně zabývá. Minimálně během příštích 5 let bude množství prodaných elektromobilů a plug-in hybridů exponenciálně narůstat. Letos to klidně už může být půl milionu a příští rok milion. Můžete zasurfovat na vlně... :-)

---

hariprasad

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Mě na Hybrid.cz nejvíc baví, jak jsou u článků vždycky odkazy na články související. A tak se u článku, kde se píše, že nějaký projekt definitivně padl přes několik starších článků dostanu třeba k 5 let starému článku, kde se píše, že nejpozději do konce roku se začne se sériovou výrobou. To je úžasné kouzlo internetu a takovýchto serverů.

Obrázek uživatele Jan Horčík

My jsme rádi že vás bavíme :).

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Pane Horčíku, vy považujete za 'zábavné', když momentálně vidím mezi tímto článkem a diskusí odkaz s názvem "Elektroskůtr - za kolik, jaký a kdy koupit", který mne přenese článek z "07 Únor 2011" nemající s dnešní realitou nic společného? A takových úžasných neaktuálních odkazů se tu hemží více.

Obrázek uživatele Jan Horčík

V tomto případě je třeba rozlišovat "SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY" jakožto blok uvnitř článků a články odkazované v ostatních částech našeho webu. V souvisejících článcích vždy najdete aktuální a relevantní odkazy, protože je vybíráme ručně. V ostatních blocích nám automaticky rotují články, které - uznáváme - v některých případech ztratily na aktuálnosti. Chystáme se to nicméně v nejbližší době napravit.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Velka gratulace všem lidem z HYBRIDU.CZ

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Také velká gratulace!
Bohužel s čím jsem byl velmi nespokojen a stále jsem je odrovnání zdejšího fóra!!!

Obrázek uživatele Jan Horčík

Fórum jsme určitě "neodrovnali", stále je k dispozici a běží na hybrid.cz/forum.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Tady je nějaké fórum? Já jsem si právě říkal že by to nějaké chtělo...

Obrázek uživatele Jan Horčík

Ano, najdete ho na hybrid.cz/forum.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

A mohu se zeptat proč to není v horním panelu tak jak to bývalo? Co k tomu vedlo? Tímto krokem se na výše uvedené forum přestalo úplně chodit.

Obrázek uživatele Jan Horčík

Návštěvnost fóra už předtím byla dost nízká, a tak jsme se rozhodli hlavní stránku zpřehlednit a zbavit se méně důležitých prvků. Nicméně, jak jsem opakoval níže, fórum je stále funkční a přístupné. Myslím, že pro fanoušky a zájemce o diskusi tam určitě není problém si např. dát fórum do oblíbených, případně přímo na plochu jako zástupce nebo do lišty.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Hlavička webu mi nepřišla nijak přeplácaná a nepřehledná, ale asi jste měli důvod a jste jeden z mála serverů u kterého mám vypnutý ADBLOCK.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Vše nejlepší k narozeninám. To by se mělo olsavit nákupem Tesly S pro redakci!

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Gratulujem a prajem vsetko najlepsie k vyrociu. Do buducna vela podnetov k clankom a vernych citatelov. K tomu samozrejme vela dalsich rokov :)

Uctivost ! Pionyrska prace, jen tak dal!!

---

heros

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jsem rád, že se vám daří. Určitě pokračujte i v mírném rozšiřování okruhu zájmu, bude to ku prospěchu věci.

Obrázek uživatele honYa

Všechno nejlepší k výročí, sleduji vás každý den a těší mě, že je zde zásoba dalších často velmi erudovaných přispěvatelů!

---

honYa

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Taktéž gratulace!
Pro zlepšení bych možná navrhl nějakou lightbox js galerii, eventuálně lehký redesign, ale to jsou detaily :).

Souhlas, hlavně se zbavit těch několik let starých promočlánků nahoře a dole.. To je trochu ostuda. :)

Obrázek uživatele Jan Horčík

Díky za tip, zapracujeme na tom.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Obrázek uživatele Kharl.ANTIDIESEL

GRATULACE Mr.Horčík :-)

---

Za klima/Sněhuláky/GRÉTU/GrínDojčUWH/EX-REB/TESLU a BD ;) ČEZKO země zaprodaná, ropáků autopopelnic plná, žlutým svinstvem oplývající ;) Zpátečníky Zaprděnce a čuchače fosilního fetu budoucnost nemiluje, kdo nejde s dobou jako by DEBYL ;) 1.liga MISTŘI: Franta Koudelka Č.J.P./Kuk/Šaman/Švarc 5.kolon ...


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil