LEO Express prodlužuje trasu do Karviné

redakce - 26 Duben 2013

vychází vstříc poptávce cestujících z Karviné a okolního regionu. Od středečního rána jsou novými zastávkami Karviná a Dětmarovice. Každý den bude jeden spoj vyjíždět v 6:08 z Karviné. Další spoj ve 4:08 bude jezdit ve všední dny a v sobotu. auto Leo Express železnice koleje

Vlaky LEO Express už brázdí Českou republiku několik měsíců
foto: LEO Express

Od začátku roku roste obsazenost našich vlaků, ta se nyní pohybuje kolem 70%,“ říká , ředitel společnosti LEO Express, a pokračuje: „Právě proto, že je o naše vlaky takový zájem, který stále roste, tak jsme se rozhodli nabídnout naše služby i lidem z Karviné a okolí. Vnímáme jejich zájem o naše nové vlaky a potenciál, který jako technologicky nejmodernější dopravce chceme využít.“

Od ledna přepravil LEO Express více než čtvrt milionů cestujících a ve špičkách musí řešit vysoký zájem cestujících spojením dvou svých souprav. Jízdenky jsou v prodeji jak na pokladně přímo na nádraží v Karviné, tak v e-shopu LEO Express.

Jako jediný dopravce jezdí LEO Express novými technologicky nejmodernějšími vlaky s až o polovinu nižšími provozními náklady. Nabízí na rozdíl od konkurence tři cestovní třídy Economy, Business a Premium. Vlaky LEO Express jsou jako jediné na této trase nízkopodlažní a bezbariérové.

„Z výzkumu, který jsme si nechali realizovat, vyplynulo, že celých 85 % našich zákazníků je spokojeno s našimi službami. Co je, ale ještě cennější je skutečnost, že procento nespokojených zákazníků je minimální. Věřím, stejný trend uvidíme i u nových cestujících z Karviné,“ říká Leoš Novotný.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Kolik LEO zaplatil za předposlední odstavec? To není nic jiného než reklama. Nové vlaky jsou také pendolina ČD a tvrdit, že to, co je ve Švýcarsku považováno za ekvivalent českého regiopanteru, je technologicky nejmodernější, také lze považovat za diskutabilní.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Absolutní souhlas z předchozím. Ecomomy class je opravdu hrůza, při mé výšce 185 cm jsem celou cesto do Olomouce doslova přetrpěl. Další cesty jsem na této trase absolvoval už jen z SA.

Obrázek uživatele tvkuba

Taky jsem zkusil na trati Ostrava-Praha služby ČD-Pendolino, Student Agency-Žlutý Expres a taky posledního jmenovaného Leo Express. A výsledek je velmi podobný (mimochodem píšu zrovna z paluby LE).
Třída Economy je docela hrůza. A to jsem docela průměrné postavy - co by na mém místě dělal kus chlapa se 185cm - to opravdu netuším?
Proto pro mne pro příště jasná volba - sice starší, ale rozhodně prostornější a pohodlnější SA.

---

TvKuba alias elektroblázen z vlastní vůle...:-)
11 let na e-skůtrech,65+ t.el.km.,ostrovní FVE ve stavu zrodu!

Nemám možnost srovnávat z jednoduchého důvodu. Kromě Českých drah mi do vlaku nedovolí vzít psa. Chápu, že dálkové autobusy psy neberou, je v nich málo místa a pes se potřebuje občas alespoň trochu projít. Ve vlacích je přece jen víc místa a nějaké vyhrazené místo pro psa by se tam vždycky našlo, pokud by ovšem byla ochota ze strany přepravce.

---

hariprasad

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tak jsem odzkoušel všechny tři dopravce na trati Ova - Praha a economy třída leoexpresu je to nejhorší ze všech. To je fakt krize. Zajímavé je, co dokáže udělat image nového vlaku. Jinak si poptávku po této službě nedovedu vysvětlit...


VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-station