Jaguar I-PACE je prvním elektrickým taxi na Nürburgringu

redakce - 18 Říjen 2019

Značka Jaguar se stala první automobilkou, která zákazníkům nabízí program Race eTaxi na známé Severní smyčce okruhu Nürburgring. Značka Jaguar spustila na legendární Severní smyčce okruhu Nürburgring službu eTaxi.

Značka Jaguar spustila na legendární Severní smyčce okruhu Nürburgring službu eTaxi.
foto: Jaguar

Milovníci adrenalinu a elektromobiloví nadšenci si nyní mohou dopřát zážitek v podobě sportovního svezení Jaguarem I-PACE na nejnáročnějším okruhu světa společně s profesionálním řidičem za volantem. Tento bezemisní model dokáže zrychlit z nuly na 100 km/h za 4,8 vteřiny.

Díky dynamickému ovládání a pohonu všech kol si dokáže bezemisní I-PACE poradit se všemi podmínkami na okruhu známém jako „Zelené peklo“. Trasa má 20,8 km a 73 zatáček.

Představením služby Race eTaxi pokračuje Jaguar ve své strategii elektrifikace. Široká veřejnost má tak nyní možnost zažít jízdu modelem I-PACE na vlastní kůži.

Značka Jaguar není na poli elektromobilů žádným nováčkem. Jeho tým Panasonic Jaguar Racing se připravuje na další sezónu ve Formuli E. V neposlední řadě automobilka dokončila úvodní sezónu Jaguar I-PACE eTROPHY.

Nová služba je dostupná až do konce sezóny v listopadu. Předběžná cena se pohybuje kolem 4 000 Kč za kolo (v autě mohou být kromě řidiče až tři pasažéři). Více informací o dostupnosti naleznete zde.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Ještě bych i ke konci článku nejméně dvakrát zmínil že je bezemisní. :)

---

20 tis km elektricky od roku 2018


Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.