Elon Musk představil první oficiální ukázku chystaného kyberpunkového pick-upu

Vojtěch Sedláček - 18 Březen 2019

Elon Musk sdílel na Twitteru první grafiku znázorňující část chystaného elektrického pick-upu. Vůz popsal jako “kyberpunkové” auto s futuristickým designem.auto elektromobil Tesla pick-up

První obrázek kyberpunkového Tesla pick-up elektromobilu. Která část auta to asi je?
foto: Tesla

Tesla se nechala již dříve slyšet, že po elektromobilu Tesla Model Y nabídne zákazníkům pick-up nadstandardních rozměrů. Ten by ráda představila ještě letos, a proto na něj začíná pomalu upozorňovat.

Během premiéry Tesla Model Y nechala automobilka na projekční obrazovce problikávat první oficiální ukázku připravovaného picku-upu. Nikdo z přítomných si však tohoto detailu nevšimnul, protože se tak stalo až na úplný závěr show, kdy se všichni soustředili na Model Y. Z toho důvodu se návrh objevil v sobotu na Twitteru Elona Muska.

Musk řekl, že tato novinka je jeho nejoblíbenější ze všech současných programů automobilky a zároveň vyjádřil obavy nad tím, že pro mnoho lidí bude elektrický pick-up až příliš futuristický. A není se čemu divit, protože na grafice vidíme něco, co by se standardním vozem dalo nazývat jen stěží.

Na internetu se začaly okamžitě objevovat návrhy vycházející ze zveřejněných tvarů, které se snaží vystihnout záměry Tesly. Jen na Redditu se objevila celá řada návrhů, které pracují především s umístěním dominantní linky LED světel. Jedná se o pohled na zadní část vozu? Nebo na přední?

V současné době je předčasné dělat jakékoliv závěry o tom, jak bude novinka vypadat. Potvrzené totiž zatím nejsou ani technické specifikace vozu, a tak se prozatím odhaduje pouze dojezd, který by měl být od 650 do 800 kilometrů na jedno nabití.

Elon Musk
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

On to muze byt i pohled na zadni hranu kabiny...

Obrázek uživatele Anonym123

1. korba/zadné čelo?
2. truhla (rakev) pre spaľováky!

Obrázek uživatele Kuk

Naprosto neuchopitelnej záběr, nevím zda se dívám na čumák, na hranu korby nebo na vyleštenou cihlu?

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Tak asi to bude záměr. Moje zvědavost se ale blíží nekonečnu. Ten chlap mi dává!

Obrázek uživatele Kuk

off

MY bude mít tažné a dodatečně ho dostane i M3 tvrdí Norové
https://insideevs.com/tesla-model-3-model-y-tow-yes/

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

skončila Mid Range TM3

electrek.co/2019/03/17/tesla-discontinues-model-3-mid-range-battery-pack/

tesla.com/model3


veletrh e-SalonNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?