Zaškrtněte si v diáři: PETROLsummit 10

Již čtvrtým setkáním odborníků a příznivců oboru pohonných hmot a čerpacích stanic se pokusí navázat na úspěch předešlých ročníků. Program konference slibuje účastníkům aktuální témata k diskusi v rámci odborných workshopů. Odborná i laická veřejnost napjatě očekává udělení cen vítězům prestižní soutěže , letos poprvé bude vyhlášena také roku.   

Odborná konference a neformální setkání
Hlavním pilířem programu PETROLsummit 10 bude odborná konference, která se tradičně orientuje na aktuální problematiku trhu a čerpacích stanic. Hlavními tématy budou kromě dopadu novelizace stěžejních legislativních norem na trh také stav a ochrana trhu s pohonnými hmotami, problematika kvality prodávaných pohonných hmot a zejména pak perspektivy vývoje pohonných hmot v nejbližší budoucnosti s ohledem na postupnou náhradu alternativami. Konference je organizována ve formě workshopu, který dává dostatečný prostor pro důkladnou a vyčerpávající diskusi veškerých témat.

Pořadatel zajistil velkorysý prostor pro neformální setkání odborníků, zástupců státní správy, příznivců z řad laické veřejnosti a novinářů, která v uvolněné atmosféře napomohou vykompenzovat hektiku odborné části programu.

Vyhlášení vítězných nominací PETROLawards
Standardní součástí a jedním z hlavních vrcholů programu PETROLsummit 10 je vyhlášení vítězných nominací prestižní soutěže PETROLawards. Kromě zavedených kategorií Produkty, Technika a provoz, Odborná a publikační činnost a Osobnost roku bude letos poprvé udělen titul Čerpací stanice roku jedné z nominovaných stanic, které projdou komplexním hloubkovým auditem renomovaných firem.

Kdy, kde a jak
PETROLsummit se bude konat opět 14. října 2010 v kongresovém centru hotelu Olympik – Artemis v Praze. Pro všechny účastníky PETROLsummitu bude opět k dispozici dostatečně dimenzovaný jednací prostor s příjemným posezením, Wi-Fi připojením k internetu a samozřejmě kvalitním občerstvením po celou dobu konání akce. Ten účastníkům akce nabízí, kromě dostatečné parkovací kapacity na hlídaných parkovištích, i dostatečnou ubytovací kapacitu. Vysoký standard čtyřhvězdičkového hotelu je osvědčenou jistotou kvalitních služeb.

Pro koho je akce určena
PETROLsummit je určen pro odbornou veřejnost z oboru zpracování ropy, výroby a distribuce pohonných hmot a komplexu služeb a provozu čerpacích stanic. Letošní programové zaměření PETROLsummit, ve srovnání s minulými ročníky, by mělo přilákat kromě profesionálů z oboru provozu, prodeje, marketingu čerpacích stanic více provozovatelů čerpacích stanic – nejen nájemce, vedoucí i majitele, ale také personál pracující na benzínových pumpách.

PETROLsummit svým zaměřením přesahuje do oborů a . Také pro profesionály dopravních a logistických firem může PETROLsummit přinést řadu nových poznatků, impulsů i kontaktů.

Přítomnost významných zástupců státní správy a odborných škol je na summitu každoroční neodmyslitelnou součástí. Jejich aktivní účast na workshopech významně posiluje odbornou úroveň programu a zároveň pozdvihuje společenskou prestiž akce. Pořadatelé usilují o převzetí patronátu ministrem průmyslu a obchodu nad touto prestižní celooborovou akcí.

Partneři PETROLsummitu
Řada předních firem z oboru v rámci partnerství tradičně využije atraktivní komerční prostor pro individuální prezentace v rámci jediné oborové akce takového rozměru v ČR. Generálním partnerem PETROLsummitu 10 je významný zpracovatel řepky olejné, producent biosložky pro motorovou naftu (MEŘO) a směsné motorové nafty Ekodiesel, společnost PREOL, člen skupiny Agrofert. Hlavními partnery jsou společnosti Česká rafinérská a Slovnaft ČR. Tradičním partnerem pořadatele je Česká asociace petrolejářského průmyslu a obchodu.

tisková zpráva

Dva komentáře u “Zaškrtněte si v diáři: PETROLsummit 10”

Napsat komentář