Wake Port v Brandýse nad Labem má nově nabíječky Kia

Kia ve spolupráci s areálem Wake Port vybudovala 2 veřejné dobíjecí body pro elektromobily a plug-in hybridy. Wake Port nově propaguje udržitelnou mobilitu s modelem Niro EV.

Společnost Kia Czech se stala oficiálním partnerem areálu vodních sportů Wake Port, který leží v blízkosti středočeského Brandýsu nad Labem. Automobilka tak pokračuje ve své dlouhodobé strategii přiblížit se a inspirovat aktivním pohybem ekologicky smýšlející generaci mladou nejenom věkem, ale i duchem. Díky spojení automobilky a areálu byla také rozšířena dobíjecí infrastruktura o dva dobíjecí body.

Areál vodních sportů Wake Port je nejnovější a zároveň největší sportoviště pro vodní sporty ve střední Evropě, který se nachází v jedinečném prostředí Proboštských jezer u Brandýsa nad Labem. Návštěvníci areálu mohou využít 3 vodní vleky pro vodní lyžování a wakebording, velký 5sloupý vlek s překážkami, dva malé 2sloupé vleky pro začátečníky a děti, a promenádní molo s úvazištěm pro lodě.

„V rámci partnerství mezi námi a areálem vodních sportů Wake Port dochází k propojení sdílených firemních hodnot. Z naší pozice poskytovatele trvale udržitelných řešeních mobility se snažíme zpříjemnit pobyt návštěvníkům, kteří do areálu cestují udržitelným způsobem. Zároveň věříme, že pohyb v jakékoliv podobě člověka nabije energií a inspiruje ke kreativním nápadům. Pestré sportovní aktivity, které jsou na Wake Portu na dosah ruky, jsou kompletním zhmotněním tohoto hesla,“ komentuje partnerství Zbyšek Jordák, vedoucí marketingu společnosti Kia Czech.

Wake Port je založen na ohleduplnosti k přírodě již od svých samotných základů. Při jeho realizaci byla uplatněna netradiční technologie kotvení sloupů vodních vleků za pomoci ocelových pilířů a pilotů, které dramaticky snížilo zátěž pro životní prostředí.

Při výstavbě tak nebyl použit ani gram cementu a zásah do prostředí jezera a emisní stopa jsou tak prakticky nulové. Vodní vleky pohání efektivní elektromotory s nízkou spotřebou a dynamickým řízením, pro sportovní vyžití tak stačí malé množství elektrické energie.

Díky spojení s automobilkou bude areál po dobu trvání partnerství využívat čistě elektrický crossover Kia Niro EV. „Wake Port je definován přírodou a příklonem k dlouhodobé udržitelnosti s přísně střeženou ohleduplností k životnímu prostředí. Partnerství se značkou Kia tak plně vystihuje nastavení naší mysli. Jsme velmi rádi, že s bezemisním modelem Niro EV nebudeme zbytečně zatěžovat životní prostředí a každý, kdo smýšlí podobně si u nás nyní může svůj vůz bezstarostně dobíjet, zatímco si užívá vodních radovánek,“ říká Miroslav Mindaš, marketingový ředitel areálu vodních sportů Wake Port. „Do budoucna máme v plánu napájet nejen naše dobíjecí stanice pro elektromobily, ale úplně celý sportovní areál energií ze solárních panelů, které budou umístěny v nevyužitých plochách sportoviště,“ dodává Mindaš.

Ve své dlouhodobé marketingové strategii se automobilka vznikajícími partnerstvími a dalšími aktivitami snaží co nejvíce přiblížit skupině moderních jednotlivců, tj. generaci aktivních ekologicky smýšlejících lidí, kteří inklinují k moderním technologiím.

Areál vodních sportů Wake Port nabízí majitelům vozidel značky Kia hodinu zapůjčení paddleboardu zdarma a všem návštěvníkům možnost bezpečného uložení cenností a dobití elektroniky v uzamykatelných boxech.

Partnerství obou stran klade důraz na udržitelnou mobilitu s dvěma 22kW wallboxy, které uspokojí návštěvníky s plně či částečně elektrickými vozidly. Vedle outdoorové reklamy na vodních překážkách, bójích či na dvířkách úložných boxů, lze v areálu otisk značky Kia spatřit v relax zóně, která zároveň může posloužit jako vzdálené pracoviště.

zdroj: tisková zpráva

One Comment on “Wake Port v Brandýse nad Labem má nově nabíječky Kia”

Napsat komentář