Volkswagen nabídne na e-Salonu elektromobil ID. Buzz za výhodnou cenu

Volkswagen Užitkové vozy připravil u příležitosti letošního veletrhu čisté mobility e-SALON v pražských Letňanech pro své zákazníky exkluzivní nabídku modelu ID. Buzz. Bohatě vybavené vozy ID. Buzz Pro „limitovaná edice 260“ je možné pořídit se zvýhodněním více než 260 000 Kč včetně DPH. S mimořádným zvýhodněním jsou nabízeny také skladové a předváděcí vozy ID. Buzz.

„V expozici značky Volkswagen Užitkové vozy na nadcházejícím veletrhu čisté mobility e-SALON v pražských Letňanech bude hlavní pozornost zaměřena na náš elektromobil ID. Buzz. Při té příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili exkluzivní limitovanou edici 260, která nabídne vůz s velmi bohatou sériovou výbavou za mimořádně atraktivní cenu,“ říká Mirka Cimrová, ředitelka divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika, a dodává:

„Našim zákazníkům se vyplatí také nahlédnutí do nabídky skladových a předváděcích vozů ID. Buzz, které jsou za velmi příznivých podmínek připraveny ihned k odběru u našich autorizovaných prodejců.“

Nový Volkswagen ID. Buzz Pro „limitovaná edice 260“ je časově omezenou nabídkou, která zákazníkům ušetří více než 260 000 Kč včetně DPH. Tento speciální model byl vytvořen u příležitosti pátého ročníku veletrhu čisté mobility e-SALON 2023, který se uskuteční ve dnech 9. až 12. listopadu 2023 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Autorizovaní prodejci značky Volkswagen Užitkové vozy budou přijímat objednávky na „limitovanou edici 260“ do 30. listopadu 2023. Zákazníci získají za skvělou cenu všestranný elektromobil s mimořádně prostorným a variabilním interiérem, jehož bohatá základní výbava zahrnuje mimo jiné světlomety IQ.LIGHT–Matrix LED, elektrické ovládání zadních dveří Easy Open & Close, vyhřívaný multifunkční volant, vyhřívání předních sedadel a čelního skla, tažné zařízení, bezpočet asistenčních systémů, navigační systém a prodlouženou záruku 2+3 roky/ 200 000 km.

Za akční ceny jsou u autorizovaných prodejců značky Volkswagen Užitkové vozy v současnosti k dispozici také skladové a předváděcí vozy ID. Buzz, které se mohou stát ihned součástí rodinného nebo firemního vozového parku.

Skladové vozy ID. Buzz People lze pořídit již od 1 411 000 Kč včetně DPH, zatímco předváděcí vozy s atraktivní výbavou vyjdou ještě výhodněji díky cenám začínajícím již od 1 349 000 Kč včetně DPH. Skladové a předváděcí vozy ID. Buzz Cargo jsou k dispozici za ceny od 923 968 Kč.

zdroj: tisková zpráva

3 Comments on “Volkswagen nabídne na e-Salonu elektromobil ID. Buzz za výhodnou cenu”

 1. 30% průmyslových firem odchází z Německa.
  Spotřeba elektřiny se v Německu snížila pod hodnotu roku 1990.
  Český vnitřní průmyslový dodavatelsko odběratelský trh klesl meziročně o 12%.

  Kolaps německého a na něj navázaného českého průmyslu probíhá rychleji, než očekávali největší pesimisté.

   1. Potápí se celý evropský průmysl, protože ceny jeho vstupů (energie, suroviny, komponenty) zdražily v průběhu osmi let 4x – 10x. Aplikováním idologických cílů do strategií příkazové ekonomiky EU ztratila tato konkurenceschopnost a zamířila nevyhnutelně ke krizi a nedá se s tím díky setrvačnosti už naprosto nic dělat.

    Je to jasně zřetelné deset let, deset let vám to zastánci tržního hospodářství vysvětlují ale evropští neofašisté s krycím názvem liberální demokraté tvého ražení neposlouchají.

    Prý za evropskou krizi můžou automobilky, protože nechtějí vyrábět elektromobily 😀 😀 😀 Fakt vtip listopadu.

Napsat komentář