V Třebíči spuštěna nová nabíjecí stanice sítě e-station

Česká síť nabíjecích stanic e-station má po Trutnově v krátké době další nový přírůstek. Rychlonabíjecí stanici najdete v Třebíči u nákupního parku STOP SHOP.

Pokud zvažujete výlet do Třebíče, která bývala střediskem židovské kultury na Moravě, máte nově možnost využít nabíjecí stanici v OC Stop Shop v ulici Spojovací.
foto: e-station

Nová nabíjecí stanice se nachází na adrese STOP SHOP Třebíč, Spojovací 1345, 674 01 Střítež (GPS: 49.2006319N, 15.8896094E). Jde o nabíječku Circontrol Raption 50 nabízející rychlonabíjecí zásuvky Chademo + CCS s výkonem až 50 kW a zásuvku Mennekes Typ 2 pro nabíjení střídavým proudem do výkonu 22 kW.

Lokalita nabízí možnost nakupování v rozlehlém obchodním centru, kde je možné koupit prakticky vše od hřebíků, kuchyně, oblečení až po tu nejlepší elektroniku. Pro občerstvení je možné zvolit několik variant, např. KFC, vietnamské bistro, rychlý pult v Kauflandu, nebo italskou pizzerii. Samozřejmostí je veřejné WC v areálu.

Zajímavostí této realizace je 260 metrů dlouhý kabel, který musel být k nabíječce vybudován. Jde zatím o nejdelší připojení, které bylo v rámci sítě e-station realizováno.

Třebíč díky své poloze na březích řeky Jihlavy je dnes důležitým hospodářským, správním, politickým i kulturním centrem jihozápadní Moravy. Nabízí pestrou paletu možností aktivního odpočinku v malebném prostředí podhůří Českomoravské Vysočiny.

Pro neregistrované zákazníky je cena za 1 kWh na DC rychlonabíjení za 10 Kč, registrovaní platí 8 Kč (ceny vč. DPH). Po Třebíči budou následovat Příbram a Ústí nad Orlicí a posléze dalších 11 lokací po celé České republice. Další informace jsou k dispozici na webu nabijajed.cz.

tisková zpráva

5 komentářů u “V Třebíči spuštěna nová nabíjecí stanice sítě e-station”

Napsat komentář