V Dolním Dvořišti spustil E.ON novou nabíjecí stanici

Síť nabíjecích stanic E.ON Drive se rozrostla o 75kW rychlonabíječku poblíž hraničního přechodu s Rakouskem v Dolním Dvořišti.

Jedná se o první spuštění nové technologie Alpitronic (Dosud byly všechny rychlodobíjecí stanice E.ONu značky ABB). Stanice má konektory CCS Combo 75 kW, ChadeMo 62,5kW a AC nabíjení 22 kW. Dobíjet na ní tak mohou dvě vozidla zároveň a díky rychlému dobíjení mohou auta před další cestou dobít baterie do půl hodiny.

Stanice je pro řidiče přístupná nonstop. Její obsazenost najdou uživatelé v aplikaci E.ON Drive nebo na webu  Mapa stanic a dobíjení | EON Drive (eon-drive.cz). Dobíjet u ní mohou registrovaní řidiči v systému E.ON Drive i neregistrovaní.

Celkem má síť E.ON Drive v Česku už více než 120 dobíjecích stanic. Z toho jen v jižních Čechách je to 35 dobíječek, z nichž jsou čtyři rychlodobíjecí a zbylé AC stanice. Celkem 21 jihočeských stanic z toho počtu postavil a provozuje E.ON a 14 je v tzv. partnerském režimu, kdy si stanici pořídí partner a E.ON ji zařadí do své sítě a spravuje. Chová se tak jako jakákoliv jiná v síti E.ON Drive.

Stanice v Dolním Dvořišti byla postavena v rámci dotačního projektu s názvem Výstavba sítě rychlodobíjecích stanic E.ON, který je financovaný z Operačního Programu Doprava Ministerstva dopravy České republiky.

7 komentářů u “V Dolním Dvořišti spustil E.ON novou nabíjecí stanici”

   1. Čitelnost článku je lepší a to i na mobilu než to bylo v předchozí Verzi. Celkově se mi to zdá svižnější a dizajn modernější, přizpůsobivý.

    Co je výrazně horší, je diskuse. Je zbytečné moc roztahaná, příspěvky a reakce odsazene tak, že na mobilu je to hrozne úzké, to se skoro nedá číst, už tak cca třetí úroveň reakce na příspěvek.

    Nejhorší je chybějící zvýraznění nových příspěvků, to je velká chyba.

     1. nemám screeny starýho hybrida, takže si už moc nepamatuju, ale jak říká Marek ta roztahanost diskuze každopádně. Potom vpravo sloupek o čem se mluví : takový nevýrazný písmo, hyperaktiv zvýraznění by mělo být po najetí myší na celý ty keci a nikoli jen nadpis článku, navíc: co tam dělá nadpis článku? důležitější co píče uživatel. Jako s nadpisem článku už je to takový kvantum textu že to splývá… Dále fonty písma se mi nelíbí, řekl bych že je i větší mezera oddělení mezi řádky ne?? Na celých stránkách je příliš bílé barvy. Navíc barva písma v textu není černá ale šedá, blbý, slabý, nevím, původní bylo lepší. Ukažte někde ještě původní dizajn stránek na nějaký http://WWW.OLDhybrid.cz at to můžeme porovnat a patřičně zkritizovat

Napsat komentář