TIP: Celoodpružené elektrokolo Welkin WKES002

Čínský e-shop TomTop.com nabízí další zajímavé elektrokolo, celoodpružený model Welkin WKES002.

Elektrokolo Welkin WKES002 je vybaveno 250W elektromotorem schopným dodat kolu max. rychlost 25 km/h, jak požadují evropské předpisy. Zásobu elektřiny skladuje 10Ah li-ion baterie, která umožňuje dojezd až 40 km. Maximální nosnost elektrického kola je 120 kg. Samotné kolo váží 23 kg.

Na standardní 230V zásuvce se kolo bude nabíjet asi 4-6 hodin. Velikost kol je 27,5″ a je vybaveno 21rychlostní přehazovačkou. K dispozici je v barvách celočerná a černá & červená. Cena je aktuálně v obchodě TomTop.com stanovena na 26 862 Kč. Doprava z německého skladu je zdarma.

zdroj: placená inzerce

7 Comments on “TIP: Celoodpružené elektrokolo Welkin WKES002”

  1. 40km Power-Assist Range. Standardní elektrokolo je vybaveno motorem, který spolu s ostatními prvky elektrovýbavy pouze asistuje jezdci při šlapání (tzv. pedelec – Pedal Electric Cycle). Tedy stále platí – pokud nešlapete, nejedete.
   40 km to asi ujede s minimalni podporou emotoru a z kopce.

   1. Baterka tam bude s kapacitou cca. 480 Wh. K tomu pohon v zadním kole a těch 40 km dojezdu bude tak z mírného kopce na nejslabší přípomoc 🙂 Taky tam píšou max. 40 km.

    Já měl půjčeného Crussise s baterkou 500 Wh a ujel jsem s tím, co si pamatuji, 55 km a v baterce ještě 17%. Pravda, bylo to do kopce, ale pak zas z kopce, tak se to srovnalo. Ale i tak… tento křáp bude mít bezesporu méně efektivní pohon (i když ten Bafang v Crussisu taky nic moc), takže to bude fakt tak na 30-40 km. No ale to ušlape člověk i na normálním kole.

    Nikde není rozpis komponent, celoodpružený ebike za tu cenu, to bude člověk rád, když se mu to nerozsype už v balíku, cestou domů. To má fakt hybrid zapotřebí dělat pořád reklamu tomu čínskému eshopu?

Napsat komentář