TÉMA:

PETROLmedia


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY:

PETROLawards 11 se blíží

PetrolMedia PETROLsummit 10

Vyhlášení vítězů petrolejářské soutěže PETROLawards 11 je doslova za dveřmi. V pořadí již 4. ročník oborové soutěže PETROLawards 11 o významné počiny v oboru ropy, petrochemie a čerpacích stanic v České republice přitahuje pozornost odborníků, veřejnosti i médií.

 

PETROLsummit 11 - pátý ročník odborné konference

PetrolMedia PETROLsummit 10

V pořadí již pátým setkáním odborníků a příznivců oboru a pokusí navázat na úspěch předešlých ročníků. Program konference slibuje účastníkům mimořádně zajímavá a aktuální témata k diskusi v rámci odborných workshopů.

 

Zaškrtněte si v diáři: PETROLsummit 10

PetrolMedia PETROLsummit 10

Již čtvrtým setkáním odborníků a příznivců oboru pohonných hmot a čerpacích stanic se pokusí navázat na úspěch předešlých ročníků. Program konference slibuje účastníkům aktuální témata k diskusi v rámci odborných workshopů.

 

PETROLsummit 09 - setkání odborníků na pohonné hmoty

PETROLsummit

Třetím setkáním odborníků a příznivců oboru pohonných hmot a čerpacích stanic se pokusí PETROLmedia navázat na úspěch předešlých ročníků. Opět se budou udílet ceny vítězům prestižní soutěže PETROLawards a kromě tradiční odborné konference a prezentačního expa připravil i letos pořadatelský tým řadu novinek a překvapení.

 

PETROLsummit 07

PETROLsummit 07

PETROLmedia zahájila přípravu celooborového setkání odborníků na trhu pohonných hmot a čerpacích stanic. První PETROLsummit 07 proběhne v Praze v kongresovém centru hotelu Olympik 18. října 2007.

 

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station