Škoda Auto a Parkopedia zjednodušují parkování

Řidiči vozů Škoda mají k dispozici online vyhledávání volných parkovacích míst. Škoda Auto uzavřela smlouvu o spolupráci s přední světovou parkovací službou Parkopedia.

Informace o volných parkovacích místech budou v reálném čase zobrazovány na navigaci nebo pomocí aplikace ŠKODA Connect App.
foto: Škoda

Řidiči tak získali přístup k informacím v reálném čase o milionech parkovacích míst v celé Evropě, které jsou zobrazovány na navigaci vozu nebo v aplikaci ŠKODA Connect App. Služba Parkovací místa je jedna z mnoha mobilních online služeb ŠKODA Connect.

Příjezd do cizího města a s ním spojené vyčerpávající hledání volného parkovacího místa nebo nejbližšího parkovacího domu – kdo by to neznal? Již dnes přitom pomáhá řidičům služba Parkovací místa, která patří do mobilních online služeb ŠKODA Connect.

Díky nové spolupráci s přední parkovací službou Parkopedia se rozsah této služby výrazně rozšiřuje. Řidiči vozů ŠKODA mají přístup k informacím o milionech parkovacích míst po celé Evropě.

V navigaci vozu nebo v aplikaci ŠKODA Connect App, kterou lze stáhnout z App Storu společnosti Apple nebo na Google Play Storu, se vždy zobrazí nejvýhodnější nebo nejbližší možnosti parkování v okolí aktuální pozice či zvolené adresy.

Kromě ceny parkování je řidič informován také o tom, zda je dané místo opravdu volné. Na místech, kde je to možné, jsou tyto informace zobrazovány v reálném čase. Jednoduchou volbou v aktuální verzi aplikace ŠKODA Connect App nebo v navigačním systému také tato služba dovede vůz na požadované parkovací místo.

Společnost Parkopedia, založená v roce 2007, nabízí podrobné informace o více než 70 milionech parkovacích míst v 15 000 městech a 89 zemích světa. Jedná se o parkovací domy, veřejná nebo soukromá parkovací místa.

tisková zpráva

Napsat komentář