První zákazník z České republiky si převzal elektromobil Ford Mustang Mach-E

Ford zahájil dodávky elektromobilu Mustang Mach-E v České republice. První majitel si své nové auto převzal u autorizovaného prodejce AUTO IN v Pardubicích. Zvolil model s baterií o kapacitě 98,7 kWh, který na jedno nabití ujede až 610 km. foto: Ford

Ford již zahájil dodávky nového elektromobilu Mustang Mach-E zákazníkům v České republice. Historicky první český majitel tohoto inovativního elektrického SUV, pan Jaroslav Šnábl, si svůj nový vůz v černém odstínu Shadow převzal u autorizovaného prodejce AUTO IN v Pardubicích.

Pan Jaroslav se označuje za příznivce elektromobility, několik vozů s tímto typem pohonu již vlastnil. „Mustang Mach-E mě zaujal designem, vynikajícími parametry hnací soustavy, mimo jiné dojezdem na jedno nabití, stejně jako nejmodernějšími technologiemi,“ vysvětlil. Usednutí za volant ozdobený ikonickém emblémem divokého koně pro něj však nebude novinkou. „Vlastním také klasický benzínový Mustang a těším se, že budu moci osobně porovnat minulost této legendární modelové řady s její budoucností,“ dodal.

Libor Beneš, Country Manager značky Ford pro Českou republiku, řekl: „Mám radost, že prvním českým majitelem modelu Mustang Mach-E se stal právě zákazník, u kterého se vztah k elektromobilitě setkává s náklonností k Mustangu jako takovému. Může se tak na vlastní kůži přesvědčit, že zážitkem z jízdy dělá Mustang Mach-E svému rodovému jménu čest.“

Mustang Mach-E kombinuje kultovní estetické detaily Mustangu s praktickou karoserií pětidveřového SUV a kultivovaností čistě elektrického pohonu. V provedení s pohonem zadních kol a zvětšenou baterií, pro které se rozhodl i první český majitel, nabízí homologovaný dojezd až 610 km dle metodiky WLTP.

K dispozici je také s pohonem všech kol. Díky permanentnímu online připojení a palubnímu systému SYNC nové generace přináší zcela novou zkušenost s vlastnictvím a provozováním automobilu. Učí se návykům a preferencím řidiče, při plánování tras dokáže zohlednit potřebné zastávky na nabíjení a prostřednictvím bezdrátových aktualizací na dálku se bude v průběhu času dále zdokonalovat.

zdroj: tisková zpráva

Dva komentáře u “První zákazník z České republiky si převzal elektromobil Ford Mustang Mach-E”

  1. Mustang Mach-e je designová hříčka marketingu podobné Porsche Cayenne – nemyslím, že to je špatné auto, ale ten způsob designu může být pro spoustu lidí tak trochu podbízivý – protože, který s fandů aut starší 40 let nechtěl aspoň někdy vyzkoušet řídit Mustang 1965?

Napsat komentář