POZVÁNKA: Konference Čistá mobilita v chytrých městech na e-Salonu

Na úvod veletrhu e-Salon ve čtvrtek 14. listopadu 2019 proběhne v prostorách PVA Praha Letňany konference Čistá mobilita v chytrých městech.

Konference Čistá mobilita v chytrých městech se uskuteční dne 14.11. 2019 v rámci veletrhu e-Salon
foto: B.I.D. Services

Kdy: 14. 11. 2019, 9 – 15.30 hod.
Kde: PVA Expo Praha Letňany, Praha

Zástupci státních i neveřejných institucí nejen z ČR představí své koncepty mobility i zkušenosti s provozováním, financováním a rozvojem infrastruktury dopravy budoucnosti.

Rozvoj elektromobility už i České republice začíná nabírat rychlejší tempo. Přesto má oproti řadě dalších evropských zemí co dohánět například v oblasti budování infrastruktury dobíjení.

Kvůli novým emisním limitům, které jsou bezesporu jedním z hlavních důvodů rozšiřování počtu aut na elektrický pohon napříč Evropou, se zásadně mění i celý automobilový průmysl a s ním i celý dopravní průmysl.

Trendy technologických inovací, digitalizace, Průmysl 4.0, Smart Cities se brzy začnou aplikovat i v českých městech a na českých silnicích. Jaká nás tedy čeká doprava budoucnosti?

Konference Čistá mobilita v chytrých městech se zaměří nejen na vize do budoucna, ale i na reálné zkušenosti a dopady inovací a digitalizace do praxe. Nejenom elektromobilita v porovnání s ostatními alternativními palivy, ale také budoucnost autonomních vozidel, či kooperativních dopravních systémů či chytrého parkování. Budeme žít i my v chytrých městech a využívat nečekané možnosti digitalizace městské dopravy?

Přijďte na konferenci Čistá mobilita v chytrých městech. Vstupné 99 Kč + DPH je platné ještě několik málo dní a získáte s ním také vstup na veletrh eSalon a parkování zdarma v prostorách areálu PVA. Registrujte se na www.i-city.bid.

tisková zpráva

Napsat komentář