Potěšte svou ženu elektrokolem na míru

Elektrokolo, které si můžete sestavit podle vlastních představ, od barvy rámu až po vybrané komponenty a to vše on-line během několika kliknutí – to je Kolos.

Nová česká značka elektrokol Kolos. Novinka, kterou představila společnost Citybikes v letošním roce jako nový model konfigurovatelného kola velmi zaujala i na letošním veletrhu ForBikes, kde byla poprvé k vidění.
foto: Citybikes

V online konfigurátoru jízdních kol na stránkách www.kolosbikes.com si může zákazník velmi jednoduše zvolit ideální podobu svého kola. Konfigurátor umožňuje okamžitou vizualizaci provedených změn.

auto elektrokola Citybikes Kolos

foto: Citybikes

Pro nový model Elektrokolo Kolos No3 byl zvolen hliníkový rám ze slitiny 6061 s nízkým nástupem o velikosti 46 cm s 26″ koly či 48 cm s 28″ koly. Je možné volit barvy rámu z několika definovaných variant či jakoukoli barvu podle vzorníku RAL.

auto elektrokola Citybikes Kolos

foto: Citybikes

Kromě barvy rámu jsou na výběr různé barvy pneumatik, řada doplňků, volba počtu převodových stupňů, typ brzd či typ osvětlení. Elektrokolo je osazeno motorem značky 8FUN a je možné zvolit buď přední nebo středový pohon. Dále je možné si vybrat buď 10Ah nebo 15Ah LiION baterii.

auto elektrokola Citybikes Kolos

foto: Citybikes

Značka Kolos si zakládá na celkové kvalitě a dlouhé životnosti a tomu je přizpůsoben i výběr velmi kvalitních komponentů značek Shimano, Humpert řady Ergotech, Spanninga, SKS či Hebbie. Kolos je vyráběn v České republice, osobní přístup a odborná výroba zaručují precizní výsledek.

Společnost Citybikes nabízí městská kola, elektrokola a příslušenství pro městskou cyklistiku již od roku 2006.

Koncept značky Kolos následuje světový trend spoluvytváření (co-creation), který zahrnuje zákazníka do procesu vývoje či výroby produktu. Tím zajišťuje, že je to zákazník, který určuje co je pro něj u daného výrobku důležité. Vytvořte si i vy to „své“ kolo na www.kolosbikes.com!

placená inzerce

Napsat komentář