Pelhřimov se pokusí o další rekord: nejvíc elektromobilů na jednom náměstí

Snad každému se vybaví, že se slovem „rekord“ je spojeno město Pelhřimov – město rekordů. Nového rekordu se mohou zúčastnit všichni, kdo jezdí bateriovým elektromobilem nebo motocyklem. Na náměstí v Pelhřimově se bude na co dívat!

Akce se uskuteční v sobotu 23. října 2021. Podrobnosti najdete na webu Elektrofest.cz. Už v loňském roce se pořádal na náměstí v Pelhřimově sraz elektromobilů značky Tesla a sjelo se jich tam celkem 44! V letošním roce je akce pořádána pro všechny značky elektromobilů a „jede“ se na rekord v počtu elektromobilů na českém náměstí.

Pokud se jich sjede přes stovku, uskuteční se zápis do Knihy rekordů! Takže neváhejte a registrujte se na výše uvedeném webu. A hlavně – přijeďte. Program sobotního odpoledne bude opravdu pestrý a moderátor programu Ondra Havlík alias Endru zaručuje zábavu pro všechny. Pro úplnost doplňme, že na této akci bude iniciováno založení Hyudai Club Electric. Kontakt pro další informace: Krizka1@seznam.cz.

13 Comments on “Pelhřimov se pokusí o další rekord: nejvíc elektromobilů na jednom náměstí”

   1. Hahaha, tyhle hlášky mě fakt baví. Můžu pár přidat?

    „Jsme ale přesvědčeni, že průměrné tržní ceny budou v příštím roce zhruba stejné úrovni jako standardní ceníky dominantních dodavatelů s tou výjimkou, že jakmile tržní ceny klesnou, klesne cena i našim zákazníkům,“ uvedla mluvčí Bohemia Energy Hana Novotná 21.9.2021

    „Povolenky příliš zdražovat nebudou. Hnědé uhlí se bude vyplácet“ Šéf ČEZ Beneš 2015

    „Nakupujeme pro naše zákazníky elektřinu i plyn až na tři roky dopředu, takže jsme pak schopni držet výhodné ceny déle než dodavatelé, kteří nakupují na poslední chvíli,“ mluvčí ČEZ Gazdík 18.8.2021. Za 50 dní vysvětluje zdražení o 50 a více % – „Ceníky fixů pro nově sjednávané či nově fixované smlouvy, ale musíme upravovat podle aktuální situace na trhu.“

    Takže jestli dnes někdo tvrdil, že nezdraží, od 1.1. je to tutovka a dozvíš se že „Dynamický rozvoj elektromobility nás nutí pořizovat elektřinu za tržní ceny k pokrytí této rostoucí poptávky“. Blá blá blá.

    Ale možná máš pravdu, už úplně vidím v živých barvách, jak u nabíječky ČEZ se nabíjí za půlku, než doma. 😀 😀 😀

Napsat komentář