Pelhřimov se pokusí o další rekord: nejvíc elektromobilů na jednom náměstí

Snad každému se vybaví, že se slovem „rekord“ je spojeno město Pelhřimov – město rekordů. Nového rekordu se mohou zúčastnit všichni, kdo jezdí bateriovým elektromobilem nebo motocyklem. Na náměstí v Pelhřimově se bude na co dívat!

Akce se uskuteční v sobotu 23. října 2021. Podrobnosti najdete na webu Elektrofest.cz. Už v loňském roce se pořádal na náměstí v Pelhřimově sraz elektromobilů značky Tesla a sjelo se jich tam celkem 44! V letošním roce je akce pořádána pro všechny značky elektromobilů a „jede“ se na rekord v počtu elektromobilů na českém náměstí.

Pokud se jich sjede přes stovku, uskuteční se zápis do Knihy rekordů! Takže neváhejte a registrujte se na výše uvedeném webu. A hlavně – přijeďte. Program sobotního odpoledne bude opravdu pestrý a moderátor programu Ondra Havlík alias Endru zaručuje zábavu pro všechny. Pro úplnost doplňme, že na této akci bude iniciováno založení Hyudai Club Electric. Kontakt pro další informace: Krizka1@seznam.cz.

13 komentářů u “Pelhřimov se pokusí o další rekord: nejvíc elektromobilů na jednom náměstí”

    1. No tak Honzo, ja si za elektrinu u Kauflandu platim. DC neni zadara. Jen AC. Zatim jsem to jeste nikdy nevyuzil, stejne mam problem vyuzit kazdy mesic predplacene kWh. Mel byste si poridit bryle, pokud jste muj koment nemohl precist, protoze tam to stoji, ze jsem nabijel za sve. Ale mozna ze to s brylemi vubec nesouvisi.

   1. Hahaha, tyhle hlášky mě fakt baví. Můžu pár přidat?

    „Jsme ale přesvědčeni, že průměrné tržní ceny budou v příštím roce zhruba stejné úrovni jako standardní ceníky dominantních dodavatelů s tou výjimkou, že jakmile tržní ceny klesnou, klesne cena i našim zákazníkům,“ uvedla mluvčí Bohemia Energy Hana Novotná 21.9.2021

    „Povolenky příliš zdražovat nebudou. Hnědé uhlí se bude vyplácet“ Šéf ČEZ Beneš 2015

    „Nakupujeme pro naše zákazníky elektřinu i plyn až na tři roky dopředu, takže jsme pak schopni držet výhodné ceny déle než dodavatelé, kteří nakupují na poslední chvíli,“ mluvčí ČEZ Gazdík 18.8.2021. Za 50 dní vysvětluje zdražení o 50 a více % – „Ceníky fixů pro nově sjednávané či nově fixované smlouvy, ale musíme upravovat podle aktuální situace na trhu.“

    Takže jestli dnes někdo tvrdil, že nezdraží, od 1.1. je to tutovka a dozvíš se že „Dynamický rozvoj elektromobility nás nutí pořizovat elektřinu za tržní ceny k pokrytí této rostoucí poptávky“. Blá blá blá.

    Ale možná máš pravdu, už úplně vidím v živých barvách, jak u nabíječky ČEZ se nabíjí za půlku, než doma. 😀 😀 😀

Napsat komentář