Autosalon Ženeva: Lexus představí CT 200h

Jan Horčík - 12 Únor 2010

zažije několik světových premiér a jednou z nich bude i . Podle Lexusu půjde o "první a jediný" plně v kategorii prémiových kompaktních vozů.  
Lexus CT 200h

Půl roku po představení studie LF-Ch bude na ženevském autosalonu 2010 odhalen nový model Lexus CT 200h. Je určen všem zájemcům, kteří chtějí snížit produkované emise, nikoli však slevit ze svých standardů.
Lexus CT 200h

Model CT 200h vybavený systémem pohonu Lexus Hybrid Drive druhé generace opět potvrzuje přední postavení značky Lexus na poli hybridních technologií v kategorii prémiových vozů. Díky dalším modelům RX 450h, GS 450h a LS 600h se tak Lexus může pochlubit nejširší nabídkou vozů s plně hybridním pohonem na trhu.
Lexus CT 200h
Na ženevském autosalonu se představí i model Lexus LFA. Návštěvníci se tak budou moci i na evropské půdě seznámit s vozem, kterému se již dostalo uznání odborné veřejnosti, a to ještě před uzavřením první fáze přijímání objednávek, která skončí společně s autosalonem.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?