Marek Eben jezdí v plug-in hybridu Citroën C5 Aircross

Prvním vozem značky Citroën, který si známý herec, moderátor a v neposlední řadě také hudebník, pořídil, byl před víc jak 20 lety Citroën BX a od té doby je této značce věrný. 

Kromě designu je jedním z důvodů, proč má tyto vozy v oblibě, i potřeba měkkého podvozku a dostatečně velkého zavazadlového prostoru. SUV CITROËN C5 AIRCROSS PLUG-IN Hybrid je stejně jako modely se spalovacími motory vybaven systémem odpružení Progressive Hydraulic Cushions, který tlumí veškeré nedokonalosti na cestách a navozuje dojem, že vůz se nad nerovnostmi vozovky vznáší.

Zároveň zajišťuje vynikající dynamiku a stabilitu vozu. Nové SUV C5 AIRCROSS PLUG-IN Hybrid je vybaveno víceprvkovou zadní nápravou, díky níž je možné dosáhnout bezkonkurenčního jízdního komfortu.

„Když onemocněla moje žena, hledali jsme vůz, který by nebyl tvrdý a kam by se nám pohodlně vešel invalidní vozík. Zkusili jsme všechny možné značky, pak jsme sedli do Citroenu a nebylo co řešit. Nyní mám v garáži nainstalovaný wallbox a dobrý pocit z toho, že po Karlových Varech jezdím s nulovými emisemi,“ uvedl známý moderátor. Vozy Citroën C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID jsou v nabídce od 920 000 Kč.

15 Comments on “Marek Eben jezdí v plug-in hybridu Citroën C5 Aircross”

 1. 100% ëlektrický ë-C4 a nový CITROËN C4
  Motor 100 kW / 136 k
  Okamžitě dostupný točivý moment 260 Nm
  Dobití do 80% kapacity baterie za 30 minut*(U veřejné rychlodobíjecí stanice 100 kW.) a dojezd až 350 km dle metody WLTP

  Baterie 50 kWh se zárukou 8 let nebo do 160 000 km s garancí zachování 70% kapacity.

  https://www.citroen.cz/novy-citroen-c4-a-e-c4-100-electric.html

  https://www.citroen.cz/novy-citroen-c4-a-e-c4-100-electric.html#sticky

  https://www.youtube.com/watch?v=xXogfoJb0os

  https://www.youtube.com/watch?v=WbaGVVqHkAs

        1. Blbě vidím, nebo má opravdu auto za milion plastovej volant?
         To si děláte kozy. Tomu nevěřím, to nemůže být pravda. To je jenom takový vtip, kdo se chytí, že jo 😀 😀 😀

        2. To je na 99% už po odečtu dotace, jako drtivá většina inzerátů na německých serverech.

        3. Jo to druhý to je ještě lepší kauf, zaplatíš a auto nebude tvoje ale bazaru, protože na něj žádali o dotace 😀 No nádhera 😀

Napsat komentář