Logistická společnost Bevy.city rozšiřuje své služby v regionech

Logistická a technologická firma Bevy.city, která pomáhá vykrývat logistické špičky pro největší hráče na trhu, pokračuje v expanzi v rámci České republiky. Původně čistě pražský start-up výrazně rozšiřuje své rozvozové trasy napříč republikou.

V současné době Bevy.city doručením pokrývá 4,3 milionu obyvatel České republiky a do konce roku bude atakovat 5 milionů. Do budoucna firma plánuje působit ve všech krajských městech. Společnost Bevy.city, která k rozvozu zásilek využívá převážně elektromobily, aktuálně pokrývá vedle Prahy i Plzeň, Liberec, Jablonec nad Nisou, Hradec Králové, Pardubice, Brno, Ostravu a Chrudim.

Do nových měst často vstupujeme po boku našich dlouhodobých partnerů, jako je například Scuk, Rohlík.cz nebo krabičkové diety Nutrition Pro a Papa Food. Pro nás to znamená určitou stabilitu zakázek, pro naše zákazníky jistotu osvědčeného a funkčního modelu spolupráce. Zároveň vnášíme do regionů i nové logistické trendy, v našem případě je to především elektromobilita, která je stále doménou hlavně Prahy a velkých měst,“ říká Ladislav Janckulík, zakladatel logistického a technologického start-upu Bevy.city.

Kromě expanze do nových regionů rozšiřuje Bevy.city průběžně i dojezdové zóny v okolí měst, kde již působí. Během posledního čtvrt roku to bylo již dvakrát, konkrétně kolem Prahy, Brna a Plzně.

Společnost tak reaguje na zájem stávajících i nových obchodních partnerů, kteří chtějí rozšířit potenciální okruh svých odběratelů. Trasy, na kterých Bevy.city aktuálně působí, pokrývají více než třetinu obyvatel České republiky. 

„Naším cílem je poskytovat služby ve všech krajských městech v rámci České republiky. Zároveň ale narážíme na to, že některé regiony jsou, co se týče doručování zboží, stále ještě velmi konzervativní a kupní síla zde není příliš velká. Jedná se typicky o pohraniční oblasti sousedící s Německem, především Ústecký a Karlovarský kraj. Portfolio našich zákazníků se ale neustále zvětšuje, takže věříme, že v dohledné budoucnosti se staneme firmou se skutečně celorepublikovou působností,“ doplňuje Ladislav Janckulík, z Bevy.city.

Bevy.city je unikátním českým start-upem v oblasti logistiky a souvisejících technologií. Je jedinou doručovací společností na českém trhu, která využívá k dopravě zásilek v krajských městech pouze elektromobily.

Specializuje se na B2B zákazníky, kterým flexibilně pomáhá navýšit kapacitu při doručovacích špičkách. Bevy.city funguje v současné době v Praze a dalších krajských městech a mezi její zákazníky patří například Rohlík.cz, Zásilkovna, foodora, Scuk, Liftago, NutritionPro, Yes Krabičky nebo Sfood. 

zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář