Kia představí na CES elektromobily EV3, EV4 a další

Kia oznámila, že na veletrhu CES 2024 v americkém Las Vegas upraví původní definici ‚PBV‘ na ‚Platform Beyond Vehicle – platforma přesahující vozidlo‘ a oficiálně zahájí celosvětové obchodní aktivity se zaměřením na PBV.

Značka Kia plánuje představit svoji budoucí produktovou nabídku a obchodní vizi PBV společně s fyzickou prezentací několika koncepčních modelů PBV. Pod označením PBV značka představuje komplexní řešení mobility, které spojuje elektromobily navržené k určitému účelu s vyspělými softwarovými řešeními s potenciálem otevírat dveře k novým obchodním příležitostem a životním stylům.

SOUVISEJÍCÍ: Elektromobily jako energetické doplňky domácností: Kia už to zkouší

V rámci návratu značky na veletrh CES po pětileté pauze zazní řada klíčových projevů s podrobnostmi o budoucí obchodní strategii PBV a vizi do budoucna včetně vyhrazených hardwarových řešení, jako jsou technologie modularizace ‚Easy Swap‘ a ‚Dynamic Hybrid‘, digitálních řešení připravených týmy pokročilého softwarového vývoje skupiny HMG, resp. plánů globální partnerské spolupráce.

Kia dále připravuje expozici PBV v krytém pavilonu LVCC West Hall, resp. venkovní výstavu elektromobilů na LVCC Central Plaza (ve dnech 9.–12. ledna 2024). Na výstavě PBV značky Kia se představí pětice koncepčních modelů včetně prvního vozu PBV chystaného do sériové výroby v roce 2025.

Dále zde bude k vidění řada exkluzivních technologií Kia pro PBV a speciální prezentace i ukázka PBV s odkazem na firemní strategii softwarově definovaných vozidel (SDV) a plánů partnerské spolupráce.

V rámci výstavy elektromobilů značky Kia se představí vize ‚Elektromobily pro všechny‘ s prezentací koncepčních modelů EV3 a EV4 po boku modelů EV9 a EV6 GT; zákazníci tak v praxi uvidí nejrůznější lifestylové výhody spojené s rychle se rozšiřující nabídkou elektromobilů Kia.

Tisková konference značky Kia na veletrhu CES 2024 se uskuteční v pondělí 8. ledna v 15 hodin (PST) v Mandalay Bay a bude se přenášet živě prostřednictvím stránek worldwide.kia.com.

zdroj: tisková zpráva

3 Comments on “Kia představí na CES elektromobily EV3, EV4 a další”

Napsat komentář