Kia Concept EV9: odvážný SUV elektromobil s netradiční uspořádáním

Kia odhalila první oficiální snímky modelu Kia Concept EV9 – čistě elektrického SUV, které bude ve fyzické podobě představeno 17. listopadu v 11:15hod dopoledne (pacifického času) v Kongresovém centru Los Angeles.

Kia Concept EV9, přicházející v návaznosti na uvedení elektromobilu Kia EV6, je poutavým nahlédnutím do budoucnosti čistě elektrického SUV, které kombinuje progresivní design, nejmodernější technologie a propracované čistě elektrické hnací ústrojí v jediném balení.

První vizuální materiály koncepčního SUV zobrazují moderní design exteriéru, jehož schematizmus naznačuje uvolněnou úpravu, která na sebe poutá pozornost prostřednictvím suverénního stylistického ztvárnění.

Skica interiéru nového konceptu Kia Concept EV9. foto: Kia

Z vizualizací je zřejmá vysoce konceptuální kabina, která byla návrháři pečlivě odladěna s úmyslem poskytnout řidiči i zbytku posádky vzdušný, flexibilní a všestranný vnitřní prostor. Z nejvýraznějších prvků kabiny jmenujme podmanivý interaktivní ultra široký displej a radikálně novou úpravu volantu.

Ještě před zahájením přehlídky AutoMobility LA v příštím týdnu byly zveřejněny první náhledové snímky studie Kia Concept EV9. Fyzické odhalení zbrusu nového konceptu SUV značky Kia proběhne 17. listopadu v 11:15hod dopoledne (pacifického času) v Kongresovém centru Los Angeles.

zdroj: tisková zpráva

Dva komentáře u “Kia Concept EV9: odvážný SUV elektromobil s netradiční uspořádáním”

Napsat komentář