Hyundai zahájil prodej modelu IONIQ 5 N v ČR

První čistě elektrický model sportovní divize N přijíždí do České republiky. Ceny elektromobilu Hyundai Ioniq 5 N začínají na 1 799 990 Kč.

První čistě elektrické „Nko“ míří do České republiky a čeští zákazníci si mohou první vozy objednávat u svých prodejců Hyundai. Cena elektromobilu Hyundai Ioniq 5 N začíná na 1 799 990 Kč.

Sportovní IONIQ 5 N reprezentuje nový segment technologicky vyspělých vysokovýkonných elektromobilů připravených na jízdu na závodním okruhu. Při zapnutém režimu N Grin Boost poskytuje nejvyšší výkon 650 koní a točivý moment 770 Nm, z 0 na 100 km/h zrychlí za 3,4 sekundy a nad rámec toho přidává širokou paletu možností individuálního nastavení.

Standardem nabídky je výbavový stupeň N za cenu 1 799 990 Kč s elektronicky řízeným diferenciálem e-LSD, 21“ kovanými koly, čtyřpístkovými třmeny vpředu a brzdovými kotouči Performance o průměru 400 mm vpředu a 360 mm vzdadu, elektronicky řízenými tlumiči, sportovními sedadly s kombinací látky a kůže, nebo řadou bezpečnostních systémů a moderních prvků výbavy, známých ze standardní verze modelu IONIQ 5.

Výbavový stupeň N Everyday za 1 839 990 Kč mění čalounění sportovních sedadel na kombinaci alcantary a kůže a navíc přidává jejich ventilaci. Zákazníci mohou navíc sáhnout pro dalších příplatkových prvcích, jakými jsou pastelové, metalické či matné laky, nebo fixní panoramatické střešní okno.

Součástí každé nabídky jsou jako pokaždé oblíbené Hyundai benefity, jako pětiletá záruka bez omezení ujetých kilometrů nebo záruka 8 let nebo 160 000 kilometrů na trakční akumulátor.

zdroj: tisková zpráva

2 Comments on “Hyundai zahájil prodej modelu IONIQ 5 N v ČR”

  1. Baterky jsou polská národní chlouba. Nahradily tak uhlí a mohou konkurovat Česku
    Rajch přiznává, že na rozdíl od autobusů se osobních elektromobilů coby koncového produktu v zemi zas tak moc nevyrobí. „Avšak lithium-iontové baterie, to je velká chlouba polské ekonomiky. Vděčíme za to především závodu jihokorejského koncernu LG ve Vratislavi. Naše současná produkce je asi 130 až 150 gigawatthodin ročně a roste,“ neskrývá optimismus Rajch v zasedačce jedné z moderních kancelářských budov v centru Varšavy, kde PSPA sídlí.
    https://archiv.hn.cz/c1-67259100-baterky-jsou-polska-narodni-chlouba-nahradily-tak-uhli-a-mohou-konkurovat-cesku

Napsat komentář