Elektromobily Tesla nově fungují jako megafony

Elektromobily Tesla jsou co pár týdnů nebo měsíců lepší díky over-the-air updatům softwaru. foto: Tesla
Elektromobily Tesla jsou co pár týdnů nebo měsíců lepší díky over-the-air updatům softwaru. foto: Tesla

Nejnovější softwarový update pro elektromobily Tesla z nich dělá pojízdné megafony.

Velký vánoční softwarový update elektromobilů Tesla přinesl řadu změn. Mimo jiné integraci aplikace TikTok do Tesla Theater, úpravy uživatelského rozhraní, funkce Light Show, Blind Spot Camera, Edit Waypoints anebo například novou legendární hru Sonic the Hedgehog, Sudoku a multiplayer pro vynikající strategii The Battle of Polytopia.

Co se týká praktičtějších vylepšení, najdeme v updatu automatické vyhřívání sedaček na základě teploty v kabině, jednoduché mazání videí z palubní kamery a možnost nastavení teploty v kabině přes Tesla app i když je baterie více vybitá.

Už nějakou dobu také elektromobily Tesla nabízejí funkci Boombox. Ta umožňuje nahrát si jakýkoliv zvuk a pouštět jej přes reproduktory auta. V nejnovějším updatu je Boombox vylepšen o funkci „Megaphone“. Neboli cokoliv uvnitř kabiny říkáte se okamžitě ozývá z auta ven, včetně nějakého typu zvukového efektu.

zdroj: Electrek.co

19 komentářů u “Elektromobily Tesla nově fungují jako megafony”

  1. musí prodat zhruba 17 milionů akcií za 17 miliard dolarů a na daně Mlask zaplatí 11 miliard dolar = $6B je malá domů vejplata za posledních 6 let soudluzi to jde že!!

   PLAT MLASKa a néžené :

   $1B ročně
   $100M měsíčně
   $3M denně
   $130k na hodinu ale dolarů soudluzi
   *22Kč
   3 mega CZK na hodinu to dééééééé 😉 🙂 😀 😀 😀

   cena Tesla Model 3 = +1,3 mega CZK
   cena Tesla Model Y = +1,7 mega CZK
   cena Tesla Model S = +2,0 mega CZK
   cena Tesla Model X = +2,5 mega CZK

 1. Čína vyslal impuls zahraničním autodebilkám v zemi : že od 01.01.2022 jim „už“ Umožní plně ovládnout jejich čínské továrny na autopopelnice, tzn odkoupit čínské podíly, protože čínani vědí že s autopopelnicema ty fabriky sou už stejnak naho*no páč plně čínské elektromobilky chrlí čím dál víc elektromobilů a zahraniční autodebilky v číně prodávají popelnic čím dal méně 😉 😀 😀 No není to uychcané 😉 😀 😀

Napsat komentář