Elektromobil Cupra UrbanRebel jde do hry Forza Horizon 5

Elektromobil Cupra UrbanRebel Racing Concept směřuje v závodním tempu do virtuálního světa hry Forza Horizon 5.

Hráči hry Forza Horizon 5 mohou nyní převzít kontrolu nad nejnovějším koncepčním vozem značky Cupra, který rozšíří dostupný vozový park. Sériově vyráběná verze elektromobilu pro běžný silniční provoz se v reálném světě objeví v roce 2025, ale fanoušci hry Forza Horizon mohou vůz Cupra UrbanRebel Racing Concept zažít dřív než všichni ostatní ve hře Forza Horizon 5.

Koncepční závodní elektromobil, navržený, vyvinutý a vyrobený v Barceloně, kombinuje elektrifikaci, trvalou udržitelnost a sportovní výkony. Jeho virtuální estetické pojetí vytváří designový styl pro budoucí generaci elektromobilů. Cupra se při jeho návrhu nechala inspirovat světem her, a nyní se tento závodní vůz stal realitou v jedné z nejikoničtějších videoher.

Barevný design vozu Cupra UrbanRebel Racing Concept se přizpůsobuje a mění v závislosti na dopadu světla na povrch karoserie. Velký spoiler s integrovanými světly odpovídá závodním vozům z virtuálního světa. Cupra UrbanRebel Racing Concept má sportovní výkony ve svých genech a poskytuje trvalý výkon 250 kW, krátkodobě až 320 kW. Vůz dokáže zrychlit z nuly na 100 km/h za pouhých 3,2 sekundy.

Koncepční závodní auto Cupra dokonale ladí s hrou Forza Horizon 5, v níž již mohou hráči tento nekonvenční automobil řídit, zajet s ním nejrychlejší kolo na závodním okruhu Arch of Mulegé v rámci seriálu Forza EV Rivals, nebo jej pořádně prověřit ve speciální soutěži Seasonal PR Stunts. A dojet do cíle v elektrickém stylu jako opravdový rebel. Forza Horizon 5 se odehrává v Mexiku, které je pro značku Cupra hlavním mimoevropským trhem. Značka Cupra v Mexiku mimo jiné otevřela svůj první showroom Cupra City Garage.

Závodní vůz Cupra UrbanRebel Racing Concept bude dostupný pro všechny hráče hry Forza Horizon 5 v rámci série Horizon Holidays. Hráči si mohou vůz bezplatně aktivovat v záložce „Gifts“ v sekci „Message Centre“ až do 5. ledna 2023. Bude to druhý vůz Cupra v této hře. Závodní franšíza Forza je oficiálním herním partnerem závodního seriálu Extreme E a v rámci tohoto partnerství se do této hry dostal letos v létě elektromobil Cupra Tavascan XE.

Forza Horizon 5 je k dispozici na zařízeních Xbox Series XJS, Xbox One a osobních počítačích s operačním systémem Windows a platformou Steam v rámci předplatného Xbox Game Pass, resp. na konzolích, osobních počítačích nebo v cloudové službě Xbox Cloud Gaming (beta) v rámci předplatného Xbox Game Pass Ultimate.

zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář