Elektrokoloběžky Lime se staly partnerem festivalu Prague Pride

Společnost Lime navazuje na své globální aktivity a stává se partnerem Prague Pride. Cílem je umožnit účastníkům festivalu se rychle, pohodlně a ekologicky pohybovat po Praze.

Elektrokoloběžky Lime na festivalu Prague Pride
foto: Lime

Služba v Praze od svého spuštění na konci září minulého roku zaznamenal mimořádný úspěch. Lime ale není jen o dopravě. Společnost si dává globálně za cíl stát se nedílnou součástí městského životního stylu a přetvářet jej k lepšímu.

Účastníci Prague Pride mohou díky Limu po celý týden použít promokód LIMEPRIDE a po jeho zadání do aplikace získat odemčení koloběžky a prvních 12 minut ze své první jízdy zdarma.

Vrcholem týdne Prague Pride je průvod Prahou, který proběhne v sobotu 10. srpna a jehož se účastní desítky tisíc lidí. V rámci něj mohou všichni účastníci využít promokód PRAGUEPRIDE a díky němu si odemknout koloběžku Lime zdarma. Zaplatí pak pouze za projeté minuty.

tisková zpráva

6 Comments on “Elektrokoloběžky Lime se staly partnerem festivalu Prague Pride”

  1. Nejsem příznivcem koloběžek, válí se po ulici. Večer
    Nejsem příznivcem koloběžek, válí se po ulici. Večer musí někdo přijet dodávkou a koloběžky odvézt, přes noc dobít a potom dát zpět. Lidi na nich jezdí hodně hloupě. V protisměru, na chodnících. Nedávno na mne vyskočil jeden koloběžkář z poza zaparkovaného auta v protisměru na jednosměrce. Jel jsem 50kmh a jen zázrakem jsme se vyhnuli. On to strhl a já také.

Napsat komentář