Elektrokoloběžky Lime se staly partnerem festivalu Prague Pride

elektrokoloběžky Lime na festivalu Prague Pride

Společnost Lime navazuje na své globální aktivity a stává se partnerem Prague Pride. Cílem je umožnit účastníkům festivalu se rychle, pohodlně a ekologicky pohybovat po Praze.

Elektrokoloběžky Lime na festivalu Prague Pride
foto: Lime

Služba v Praze od svého spuštění na konci září minulého roku zaznamenal mimořádný úspěch. Lime ale není jen o dopravě. Společnost si dává globálně za cíl stát se nedílnou součástí městského životního stylu a přetvářet jej k lepšímu.

Účastníci Prague Pride mohou díky Limu po celý týden použít promokód LIMEPRIDE a po jeho zadání do aplikace získat odemčení koloběžky a prvních 12 minut ze své první jízdy zdarma.

Vrcholem týdne Prague Pride je průvod Prahou, který proběhne v sobotu 10. srpna a jehož se účastní desítky tisíc lidí. V rámci něj mohou všichni účastníci využít promokód PRAGUEPRIDE a díky němu si odemknout koloběžku Lime zdarma. Zaplatí pak pouze za projeté minuty.

tisková zpráva

6 komentářů u “Elektrokoloběžky Lime se staly partnerem festivalu Prague Pride”

  1. Nejsem příznivcem koloběžek, válí se po ulici. Večer
    Nejsem příznivcem koloběžek, válí se po ulici. Večer musí někdo přijet dodávkou a koloběžky odvézt, přes noc dobít a potom dát zpět. Lidi na nich jezdí hodně hloupě. V protisměru, na chodnících. Nedávno na mne vyskočil jeden koloběžkář z poza zaparkovaného auta v protisměru na jednosměrce. Jel jsem 50kmh a jen zázrakem jsme se vyhnuli. On to strhl a já také.

Napsat komentář