Eleglide nabízí ekonomičtější a ekologičtější způsoby dojíždění

Společnost Eleglide se zabývá výrobou elektrokol. Jejím cílem je usnadnit každodenní dojíždění do práce.

Eleglide chce dojíždění do práce učinit šetrnější k životnímu prostředí a levnější. Proto firma znovu posílila své odhodlání poté, co v poslední době zaznamenala nárůst poptávky po ropě a prudký nárůst cen pohonných hmot.

foto: Eleglide

V březnu 2022 se ceny pohonných hmot v Evropě vyšplhaly dokonce na 2 eura za litr a více, což způsobilo prudký nárůst nákladů na dopravu. Elektrokola jsou vynikající alternativou k benzinovým vozidlům nejen z důvodu snížení vysokých výdajů na dopravu a znečištění životního prostředí.

foto: Eleglide

Ve srovnání s benzinovými automobily jsou elektrokola ekologičtější a praktičtější pro cesty na krátké nebo střední vzdálenosti. Elektrokola nemají žádnou spotřebu paliva ani emise skleníkových plynů, čímž účinně snižují uhlíkovou stopu lidí v dopravě. Pro společnost Eleglide však není elektrický pohon jedinou ekologickou vlastností jejích kol. Na výrobcích Eleglide najdete i další ekologicky šetrné detaily, jako je použití dobíjecích baterií, účinných motorů, LED světel a dalších energeticky úsporných materiálů.

foto: Eleglide

Elektrická kola jsou také ekonomičtější než fosilní vozidla. Náklady na jeden kilometr jízdy na elektrokole jsou výrazně nižší než u benzinových vozidel. Na ujetí 100 kilometrů běžným fosilním autem je obvykle potřeba 8 až 12 litrů paliva. Při ceně pohonných hmot 2 eura za litr pak řidiče vyjde ujetí 100 km na ne méně než 16 eur. Např. elektrokolo Eleglide M1 Plus spotřebuje na stejnou vzdálenost v elektrickém režimu 6,3 kWh energie.

Za předpokladu sazby 0,22 €/kWh to majitele kola vyjde přibližně na 1,4 €, což představuje výraznou úsporu výdajů na dopravu. Navíc Eleglide šetří lidem peníze nejen nízkými výdaji za energii, ale také konkurenceschopnými a dostupnými prodejními cenami, aby se držel svého poslání. Například nové modely M1 a M1 Plus s vylepšeným výkonem jsou nabízeny za stejnou cenu jako starší generace.

foto: Eleglide

Společnost Eleglide otevřela prodejní kanály pro elektrokola ve Velké Británii a ve většině zemí EU. V současné době jsou už elektrická kola M1 a M1 Plus v prodeji. A dvě nová e-trekingová kola T1 & T1 Step-thru budou na trh uvedena v květnu.

Až přijde čas vyměnit vaše staré vozidlo, podívejte se na Eleglide, rychle rostoucí značku elektrokol, která vás přivede k ekologičtějšímu a úspornějšímu stylu dopravy. Více informací najdete na webu eleglide.com. Pokud při objednání kola zadáte kupón HYBRIDCZ, dostanete slevu 20 euro.

zdroj: placená inzerce

Jeden komentář u “Eleglide nabízí ekonomičtější a ekologičtější způsoby dojíždění”

Napsat komentář