Den s Fleetem Praha 2020 se zaměří na elektromobilitu

Specializovaný magazín FLEET firemní automobily uspořádá 10. září v prostorách závodiště ve Velké Chuchli akci s názvem Den s Fleetem Praha.

Program akce začíná ve čtvrtek 10. září v 9:00 hodin a trvá do 16:00 hodin. Účast na akci je pro zástupce firemních vozových parků, podnikatele a živnostníky zdarma, parkování v místě konání akce je pro hosty zajištěno, stejně jako catering. Máte-li o účast na Dnu s Fleetem 2020 zájem, můžete se přihlásit zde.
foto: FLEET

Více než desítka automobilek na sektání představí své nejnovější modely, většina z nich bude k dispozici také ke zkušebním jízdám. Akce je určena pro zástupce provozovatelů vozových parků všech velikostí, tedy od živnostníků a podnikatelů s jedním vozidlem až po zástupce velkých společností s desítkami či stovkami firemních vozů.

Den s Fleetem Praha 2020 navazuje na již čtrnáctiletou tradici těchto setkání „lidí kolem firemních aut“ a v rámci svého programu nabídne vedle možnosti vyzkoušet si několik desítek vozidel v běžném provozu také konferenci s přednáškami a panelovou diskusí zaměřenou na problematiku elektromobility ve všech jejích podobách.

tisková zpráva

12 Comments on “Den s Fleetem Praha 2020 se zaměří na elektromobilitu”

     1. Oni nikdy nechtěli dělat elektromobily. Přeci si nebudou
      Oni nikdy nechtěli dělat elektromobily. Přeci si nebudou kazit rozjetý byznys s oškubáváním zákazník, ničením zdraví lidí a životního prostředí To jen ten šupák Mlask jim narušil klídeček a teploučko. Pak se toho chytili lidi, zvolili do EU zelené blázny a už to bylo. Takový je jejich pohled.

Napsat komentář