Den s Fleetem: elektromobily a hybridy v Brně

V prostorách golfového resortu Kaskáda nedaleko Brna proběhne 6. června Den s Fleetem, na kterém se vedle konvenčních aut představí také hybridy a elektromobily.

Zájemci o účast na Dnu s Fleetem Brno z řad podnikatelů, živnostníků nebo manažerů se mohou k účasti na akci zaregistrovat přímo zde, případně si mohou napsat o osobní pozvánku či další informace na info@ifleet.cz. Účast je bezplatná.
foto: FLEET firemní automobily

Akce, kterou pořádá magazín FLEET firemní automobily, je určena manažerům, soukromým podnikatelům, živnostníkům nebo zástupcům organizací, kteří se profesně nebo osobně zajímají o automobily.

Nejen k vidění, ale také ke zkušebním jízdám budou připraveny například Renaulty Zoe a Kangoo Z.E., Nissany Leaf nebo e-NV200, Jaguar přiveze atraktivní I-Pace, Kia e-Niro, Ford bude mít na svém stanovišti hybridní Mondeo Kombi a v jednání je také Hyundai e-Kona.

Na Dnech s Fleetem jsou auta vždy k dispozici pro zkušební jízdy, je možné si také popovídat se zástupci jednotlivých značek a dozvědět se další informace o jejich plánech.

„Firmy a podnikatelé se o elektromobily zajímají stále více, v mnoha případech jim dávají ekonomický smysl a my jsme rádi, že se tato auta objevují i na našich akcích. Smyslem Dnů s Fleetem je zprostředkovat možnost zkušebních jízd s různými auty různých značek i druhů pohonu, porovnat je a získat tak velmi efektivně přehled o tom, co je na trhu aktuálně k dispozici. Mnozí účastníci se na Dnu s Fleetem svezou s elektromobilem vůbec poprvé a dosavadní zkušenosti ukazují, že jsou téměř vždy příjemně překvapeni,“ říká za pořadatele Richard Plos, šéfredaktor magazínu FLEET firemní automobily.

tisková zpráva

Jeden komentář u “Den s Fleetem: elektromobily a hybridy v Brně”

  1. Koukám, že mám konečně něco pár km od domu , ale jako
    Koukám, že mám konečně něco pár km od domu , ale jako obyčejný pracující tam nemohu…..ASi se budu muset stát krátce správcem vozového parku souseda podnikatele..A radši nejet ani elektrikou abych ty nažhavené prodejce a koupě nadržené podnikatele nerozptyloval..

Napsat komentář