Carsharing HoppyGo představuje S3XY nabídku elektromobilů

Platforma pro sdílení aut mezi lidmi HoppyGo přichází s dosud nejpestřejší nabídkou elektromobilů. Připravena k jízdě je kompletní modelová paleta automobilky Tesla Model S, Tesla Model 3, Tesla Model X, Tesla Model Y a nově také elektrické SUV Ford Mustang Mach E

V nabídce aut s elektrickým pohonem carsharingové společnosti HoppyGo přitom nechybí ani nejžádanější elektromobil na platformě Škoda Enyaq iV, která loni strávila v zápůjčce rekordních 90 procent času. Celkem HoppyGo aktuálně nabízí tři desítky aut s elektrickým pohonem, od “A” – Aixiamu až po “Z” – Renault Zoe, elektromobil francouzského výrobce.

Poptávka po elektromobilech je obrovská. Lidé si chtějí vyzkoušet, jak se elektromotor chová při jízdě, a nebo se chtějí na vlastní oči přesvědčit, jak dlouhý je nabíjecí cyklus baterie. Jízda ve sdíleném autě je k tomu ideální. Uživatel si vybere konkrétní vůz a půjčí si ho na tak dlouho, jak potřebuje. Často jsou totiž mezi řidiči zájemci o koupi vozu,” vysvětluje Robin Švaříček, CEO společnosti HoppyGo, která sdílení aut mezi lidmi umožňuje. 

Poptávka po sdílených elektromobilech v loňském roce stoupla o víc než 400 %. Rostoucí zájem řidičů o vozy s elektrickým pohonem si uvědomuje stále více majitelů elektromobilů, kteří svá auta ke sdílení registrují.

Během jízdy elektromobilem nedochází k opotřebení standardních komponent aut s běžnými spalovacími agregáty. Elektromobily se tak v tomto ohledu ukazují jako nejvhodnější typ aut pro sdílení. Počet nově registrovaných automobilů i díky tomu roste geometrickou řadou. Platforma HoppGo níže představuje ty nejžádanější z nich. 

zdroj: tisková zpráva

Tři komentáře u “Carsharing HoppyGo představuje S3XY nabídku elektromobilů”

  1. Slovanskym bratrum na Ukrajine preji dobrou musku proti mongolskym hordam ktere ohrozuji nasi evropskou civilizaci. Mongolführer putler bude postaven pred mezinarodni tribunal. Leda ze by si vzal nejakou tobolku jako jeho vzor. Rusko je nadherna zeme, akorat je tam moc rusaku.
    No ted jich nastesti kazdou hodinu ubyva.

    1. Myslím, že ani sám Putin nečekal jak se to bude vyvíjet. Jak se proti němu semkne celý svět (jeho přání bylo, aby se do toho nikdo nemíchal), na jaký velký odpor narazil (myslel, že za den přijede do Kyjeva) a teď ještě ty ekonomické dopady, bankovní a finančí ztráty, pád rublu a nakonec ho snad dorazí fakt, že EU se už nežiníruje a začne na UK dodávat i zbraně na podporu obyvatel před agresorem. Díky němu se semkla EU i NATO, dosáhle přesného opaku, co zamýšlel. A myslím, že už to dobře ví (pokud není úplně odtržený od reality, což je taky možné), ale nikdy to nepřipustí a bude stejně jako AH na konci války vykřikovat, že on vyhraje.

Napsat komentář