Autosalon Frankfurt 2019: Hyundai představí koncept elektromobilu 45

Hyundai vystaví na nadcházejícím autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem (10. až 22. září 2019) koncepční vůz, který ztělesňuje budoucí směr vývoje automobilového designu.

Nový koncepční vůz naznačí budoucí design elektromobilů společnosti Hyundai
foto: Hyundai

Koncepční elektromobil 『45』 se svým způsobem ohlíží také zpět do minulosti. Jeho inspirací byl totiž první model značky Hyundai ze 70. let 20. století. Progresivní studie je přitom symbolickým milníkem vývoje designu budoucích elektromobilů Hyundai.

Design nového koncepčního vozu vychází z progresivního přístupu. Koncepční vůz Hyundai 『45』 bude před zraky globálního publika odhalen 10. září na Frankfurtském autosalonu (v 9:25 h SELČ, v hale 11).

Hyundai také představí rozmanité budoucí inovace automobilové techniky a začlenění lifestylových aplikací v rámci strategie svobodného stylu „STYLE SET FREE“.

tisková zpráva

13 Comments on “Autosalon Frankfurt 2019: Hyundai představí koncept elektromobilu 45”

     1. to jo to se to dává 100 mega ze svojích 5.000 mega když
      to jo to se to dává 100 mega ze svojích 5.000 mega když už de do tuhýho, to mu ty ropný hříchy antiglobal neodčiní a žádnej pomník jako koněv, bude rád když si na něj vzpomene pár studentů ročně při studiju wiki, jakej to byl … 😉

      1. To CEO Exxonu zase vystoupil proti frakování protože by to
       To CEO Exxonu zase vystoupil proti frakování protože by to poškodilo hodnotu jeho 5 milionýho majetku. Hahaha. Jinejm klidně tím svinstem majetek a zdraví zničí, ale jakmile jde vo jeho majetek tak to to to svinstvo vedle sebe nechce ksindl jeden. :)))))

       2014
       Exxon CEO Comes Out Against Fracking Project Because It Will Affect His Property Values
       https://thinkprogress.org/exxon-ceo-comes-out-against-fracking-project-because-it-will-affect-his-property-values-99afafd154f8/

        1. Tohle fakt není jen výsada ropáků.
         Tohle fakt není jen výsada ropáků.

Napsat komentář