Zveme na seminář Metrobus – šance pro Střední Evropu

Jan Horčík - 05 Říjen 2007

Metrobus

Spřátelené stránky BUSportál pořádají seminář nazvaný "Metrobus - šance pro Střední Evropu", který proběhne 1.11.2007 v kongresovém sále PVA v Letňanech. Týž den se uskuteční Konference „Integrované dopravní systémy dnes a zítra“ - vše při výstavě Coach Progress.
Vstup pro zájemce z řad profesionálů, institucí i nejširší veřejnosti o Metrobus - šance pro Střední Evropu je volný a jediné omezení je dáno kapacitou sálu. Program semináře a přihlášky najdete například zde, jen ve zkratce:

Volvo Bus Corporation: Prezentace vysokokapacitních autobusových systémů a vozidel technologie Volvo. Veolia Transport: Prezentace vysokokapacitních autobusových systémů z hlediska nadnárodního dopravce. Mercedes-Benz: Bus Rapid Transit Solutions. Evropský projekt COST TU0603: Buses with high level of service. (Autobusy s vysokou úrovní služeb).

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.