Využití alternativních paliv v dopravě

Jan Horčík - 18 Leden 2008

TISKOVÁ ZPRÁVA - Celosvětová palivová politika doznává značných změn. Důvodem jsou především ztenčující se zásoby ropy a nárůst její ceny. Tyto změny budou čím dál naléhavěji vyžadovat reakce ze strany automobilových producentů. Ti budou, ať se jim to líbí nebo ne, muset přijít s novou strategií. Konference „Využití alternativních paliv v dopravě – Jak se obejít bez ropy“, kterou pořádá Institute for International Research ve dnech 19. – 20. února, si klade za cíl zmapovat současnou situaci a nalézt cesty, kterými lze dojít k přijatelné alternativě.

Na této konferenci budete mít možnost setkat se s opravdovými špičkami z dané oblasti. Posuďte sami: úvodní slovo bude mít ministr životního prostředí ČR, Martin Bursík, který představí emisní strategii České Republiky, prezident Agrární Komory Jan Veleba osvětlí připravenost zemědělců na zvyšování podílu biosložky, generální ředitel Setuzy Martin Procházka Vás zasvětí do specifik produkce biopaliv , budete moci diskutovat s generálním ředitelem Cukrovarů a lihovarů TTD Oldřichem Reinbergrem o legislativních nesrovnalostech a v neposlední řadě ředitelka České obchodní inspekce, Jana Příhodová, Vás upozorní na to, za co hrozí pokuta od ČOI.
Jinými slovy- klíčoví hráči českého trhu s palivy budou 19. – 20. února připraveni odpovídat na Vaše dotazy. Využijte této jedinečné možnosti!

Zpět na HybridPřidat komentář

Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil