Elektrokola a elektromotorky jezdily v Rajských zahradách

Jan Horčík - 14 Září 2009

Ve dnech 11. až 13. září 2009 proběhla v příjemném prostředí Proboštských jezer ve Staré Boleslavi akce nazvaná Rajské zahrady. Festival se zaměřil na alternativní a ekologické přístupy k životu a soužití člověka s přírodou. Heslo celého projektu znělo "Návrat k přírodě je evoluce".
Rajské zahrady
Během tří dnů zde vystoupilo mnoho jedinečných hudebních uskupení, návštěvníci si mohli prohlédnout řadu tematických výstav, vyslechnout přednášky, ve výtvarné dílně se spolu s dětmi vyblbnout, a především si také vyzkoušet elektrický pohon v praxi.
Rajské zahrady
K dispozici byly čtyři elektrokola společnosti Ekolo.cz, která zaujala všechny věkové skupiny. Dále si návštěvníci mohli vyzkoušet terénní elektromotorky Quantya a také elektrické vozíky Rolling Buggy pro seniory či lidi s pohybovým omezením (které ovšem okamžitě obsypaly především děti). K prohlédnutí byl také elektromobil Peugeot.
Rajské zahrady

Rajské zahrady

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tak o tomhle měl být článek před 11.zářím... Škoda, docela bych se ta mrknul.
Nechcete provozovat kalendář takových to akcí?

Obrázek uživatele Jan Horčík

O nějakém kalendáři už delší dobu přemýšlíme a je na našem "to-do" seznamu :), stejně jako spousta dalších zajímavých novinek a vylepšení.

---

šéfredaktor Hybrid.cz


VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil