Týden udržitelného rozvoje 2007

Jan Horčík - 16 Květen 2007

Týden udržitelného rozvoje 2007

Ve dnech 14. 5. – 20. 5. 2007 probíhá další ročník akce Týden udržitelného rozvoje. Ten každoročně pořádá Ministerstvo životního prostředí ČR ve spolupráci s Francouzským velvyslanectvím a dalšími zeměmi – letos s Velkou Británií, Švédskem a Švýcarskem.
Letos je věnován tématu “Udržitelná doprava”, takže se na akci spolupodílí také Ministerstvo dopravy, Centrum dopravního výzkumu, Národní síť Zdravých měst, Ministerstvo zdravotnictví, Státní zdravotní ústav a nevládní organizace.
Program můete najít na stránkách Ministerstva životního prosředí. Tématem dnešního dne jsou například Možnosti alternativních paliv v dopravě. Diskuse se koná v Zastoupení Evropské komise v ČR, Evropský dům a bude se mluvit mimo jiné o tématech: EU a biopaliva v dopravě a jejich legislativní rámec, alternativní paliva a udržitelná doprava, environmentální přínosy alternativních paliv v dopravě, příklady využití biopaliv.

Zpět na HybridPřidat komentář

VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?