Autosalon Frankfurt 2015: Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo

Jan Horčík - 17 Září 2015

Automobilka Hyundai představila na autosalonu ve Frankfurtu koncept, který málokdo čekal. Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo je vůz připravený pro budoucí závody Le Mans.Autosalon Frankfurt 2015: Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo

Hyundai o svém konceptu mnoho neprozrazuje - ostatně, je to zcela virtuální návrh, a tak ani není co. Zmiňuje pouze, že "zvýrazňuje udržitelnost", a tak předpokládáme, že půjde o nějaký typ (plug-in) hybridu.
foto: Hyundai

Koncept závodního auta Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo se zdrodil primárně pro účely herní. Bude totiž součástí hry Gran Turismo 6 pro konzoli PlayStation 4. Ale určitě nejsme sami, kdo by si ho dokázal představit za pár let na skutečné závodní dráze 24 hodin Le Mans.

V minulosti už svá závodní auta pro Gran Turismo představili např. Fiat (SRT Tomahawk) nebo Chevrolet (laserové auto Chaparral 2X). V Gran Turismo 6 se ale můžete projet i elektrickou formulí nebo elektromobilem Tesla Model S.

tisková zpráva
 

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicŘízení stanic pro elektromobilyŘízení stanic pro elektromobilyProdej pneu 100% onlineKariéra EVC Group