Tesla oznámila nové ceny za nabíjení v Evropě

Tesla od 13. dubna upravila ceny za nabíjení u nabíjecích stanic Tesla Supercharger. Snížila také ceny za předplatné.

Od 13. dubna zavedla model členství pro všechny zákazníky sítě nabíjecích stanic pro elektromobil Tesla Supercharger. Majitelé elektromobilů mohou prostřednictvím členství získat přístup ke sníženým sazbám. Majitelé elektromobilů Tesla jsou automaticky členy.

Měsíční členský poplatek se snížil z dřívějších 320 CZK/měsíc na 250 CZK/měsíc. Tesla také zavedla novou možnost ročního členství za cenu 2500 CZK/rok, což je 16% sleva oproti měsíčnímu členství. Roční členství také poskytuje uživatelům Tesla Supercharger přístup k členským sazbám.

S touto aktualizací si majitelé elektromobilů Tesla budou i nadále užívat bezproblémového a plně integrovaného přebíjení za nižší členské sazby než ceny pro nečleny, zatímco všichni majitelé EV budou mít na výběr dostupnější možnosti.

Nabíjení bez členství zůstane dostupné na stanicích přístupných všem řidičům EV, zatímco sazby nabíjení budou i nadále pravidelně aktualizovány, aby poskytovaly dostupné a rychlé nabíjení pro všechny řidiče EV.

Zákazníci s aktivním členstvím získají automaticky snížený měsíční poplatek nebo mohou přejít na roční členský tarif. Aplikace Tesla musí být aktualizována na verzi 4.32 a vyšší.

Síť Tesla Supercharger je celosvětově největší infrastrukturou rychlého nabíjení a nejrozsáhlejším veřejným systémem rychlého nabíjení v Evropě. K dnešnímu dni je ve 30 evropských zemích k dispozici více než 14 000 Superchargerů distribuovaných na více než 1 100 místech.

Více než 70 % sítě je v současné době otevřeno pro vozy jiných značek než Tesla a v blízké budoucnosti budou přidány další Superchargery.

zdroj: tisková zptráíva

8 Comments on “Tesla oznámila nové ceny za nabíjení v Evropě”

    1. Tesla oznamila nove mesicni poplatky pro majitele jinych vozu nez Tesla. Puvodne 12,99 EUR/mesic, aktualne 9,99 EUR/mesic. Nove je mozne zaplatit celorocni clenstvi na 1 rok za 100 EUR. Takze zlevneni na poplatcich pro cizi znacky.
      Na cenach pro nabijeni energie (kWh) se nic nemeni. Majitele Tesly maji clenstvi gratis.

Napsat komentář