Prodeje hybridních vozů rostou. V online aukci je koupíte za skvělé ceny

hyundai ioniq hybrid

Zatímco dieselových motorů ubývá, obliba hybridů stoupá raketovým tempem. V článku vám ukážeme hlavní výhody hybridů a poradíme, jak je pořídit za bezkonkurenční cenu – díky nákupu v online aukci.

Obliba hybridních aut nejen v Česku raketově stoupí
foto: Adesa

Hybridní vozy již nejsou výsadou několika vyvolených. Nové auto seženete od 400 000 Kč a čím dál větší zájem je o hybridní vozy z druhé ruky. Český trh se však příliš nehýbe – proto je logickým řešením jezdit pro ojeté vozy za hranice. Ještě výhodnější cestou k pořízení hybridů je pak nákup v internetové aukci, auta totiž koupíte za nejvýhodnější ceny a nemusíte nikam vyjíždět.

Jaké jsou největší výhody vozů s hybridním pohonem

Hybridní vůz je takový, který kombinuje klasický spalovací motor s elektrickým pohonem. Pořizovací cena bývá vyšší, avšak vrátí se na spotřebě – hybridní baterie se totiž za jízdy dobíjí a testy ukazují, že vozy jezdí na elektřinu až polovinu z celkové doby jízdy. Hybrid láká zejména jako cenově dostupná alternativa k elektromobilu.

Pro hybridní auta je dále typický příjemný tichý chod a skvělé jízdní vlastnosti. Tyto vozy jsou navíc ekologické a moderní, díky čemuž o ně má zájem čím dál více lidí v produktivním věku.

Hybridní vozy pořídíte také v internetové aukci

Zatímco nových hybridů naleznete k prodeji dostatek, na trhu ojetých vozů poptávka výrazně převyšuje nabídku. Řešením je nákup v internetové aukci společnosti Adesa, která stahuje prověřené vozy z celé Evropy. Díky aukčním systému je navíc pořídíte za skvělé ceny, proto tímto způsobem nakupuje řada profesionálních obchodníků s vozidly.

V nabídce jsou aktuálně stovky vozů s hybridním pohonem, a dokonce i desítky elektromobilů, včetně Tesly. Širokou nabídku hybridů naleznete zejména mezi vozy Toyota, Volvo, BMW, Audi, Lexus či Mitsubishi.

Hybridy jsou skvělou příležitostí pro obchodníky

Velkým tématem poslední doby jsou emise, díky čemuž se dostávají do popředí právě hybridní vozy a elektromobily. České ekonomice se navíc daří, lidé nakupují a čím dál více řidičů se touží blýsknout právě hybridním vozem. Díky nákupu v internetové aukci společnosti si je můžete dovolit i vy.

placená inzerce

Napsat komentář