Přes Uber si nově přivoláte i luxusní loď

Uber Reserve, ideální volba pro cestující, kteří rádi plánují a rezervují dovolenou dopředu, přichází do populárních prázdninových destinací a je dostupná na letištích po celé Evropě.

Pronájem soukromého člunu, rezervace jízdy s předstihem i pokrytí nových turistických destinací. Uber si na nadcházející prázdninovou sezónu připravil řadu novinek, které zákazníkům zpříjemní cestování po celé Evropě. Společnost rozšiřuje své služby Reserve, Comfort a Taxi a nově nabízí například rezervaci luxusní výletní lodi na Mykonos přímo prostřednictvím aplikace.

Uber letos v létě očekává až 250% nárůst počtu amerických turistů cestujících do oblíbených evropských prázdninových destinací jako Řecko, Španělsko, Itálie, Francie a Chorvatsko. Z údajů společnosti o mobilitě a oblíbenosti tras vyplývá, že Američané mají tendenci navštívit během jedné cesty Itálii a Francii, před cestou do Španělska vidět i Portugalsko a cestou do Řecka nebo Chorvatska zavítat do  Velké Británie.

Přímo v aplikace lze nyní rezervovat produkty jako Uber Flights ve Velké Británii a nedávno spuštěný Uber Boat, které jsou součástí vize „Go Anywhere“ a navazují na integraci vlaků, hotelů a dalších služeb.

Až do konce října mohou zákazníci Uber rezervovat jízdy s 30minutovým až 90denním předstihem za pevně danou cenu. Služba Reserve na letištích zároveň vychází vstříc cestujícím, kteří chtějí začít svou dovolenou bez stresu. Technologie sledování letu totiž zaručuje, že auto bude k dispozici při přistání, i když bude mít jejich let zpoždění.

Unikátní plavba s Uber Boat

Novinkou letošní sezóny je služba Uber Boat, která umožňuje objednat si přímo v aplikaci Uberu luxusní motorový člun až pro 8 osob a prozkoumat krásy Mykonosu a jeho okolí po moři mezi několika nástupními a výstupními místy.

„Očekáváme, že cestovní ruch v celé Evropě dosáhne letos v létě rekordních čísel, proto spouštíme v desítkách evropských prázdninových destinací služby jako Uber Reserve, která umožňuje cestujícím rezervovat si jízdy až 90 dní předem, nebo Uber Boat, přinášející nezapomenutelný zážitek z cestování po Mykonosu. Můžeme tak vyjít vstříc našim zákazníkům v destinacích, do kterých se chystají, a umožnit jim bezproblémové cestování bez stresu,“ říká viceprezidentka a Head of EMEA Mobility Uberu Anabel Diaz.

V oblíbených prázdninových destinacích budou letos jízdy bez předem pevně stanovené ceny minulostí. Uber spouští své taxislužby v mnoha nových lokalitách včetně Atén, Santorini a Mykonosu. Služba Uber Comfort, nabízející prostornější vozy s více místem pro nohy, bude spuštěna na Korfu, Mykonosu, Santorini a Rhodosu. 

Uberem po celé Evropě

Kromě Řecka se Uber letos zaměří i na další oblíbené evropské destinace. Ve Španělsku si počínaje dneškem obyvatelé a turisté budou moci objednat Uber Comfort, Reserve a Uber Van na Mallorce a Uber Black na Tenerife. V obou těchto lokalitách bude Uber do své aplikace integrovat také taxislužby. 

Ve Francii budou spuštěna sezónní letní „pop-up“ města na celém francouzském pobřeží Atlantiku od baskických měst Biarritz a Saint-Jean-de-Luz až po La Baule a Le Touquet na jihu Bretaně. V Bordeaux bude zaveden prémiový produkt Uber Berline, díky kterému bude návštěva vinic stylovější než kdykoli předtím. Uber se vrátí také na Azurové pobřeží, aby se svými službami Reserve a Comfort umožnil co nejpohodlnější a bezproblémové cestování.

V Portugalsku je Uber dostupný na celém pobřeží Algarve a nabízí široké portfolio produktů včetně UberX, Green, XL, Assist, Pet, Comfort a Package. Uber se vrátí také na nejnovější italské hotspoty Sicílii a Sardinii a bude k dispozici i na Maltě. Na chorvatském pobřeží lze využít Uber v Dubrovníku, Splitu, Zadaru, Rijece a na ostrově Pag.

zdroj: tisková zpráva, foto: Uber

Napsat komentář