PRE nově umožňuje nabíjet na Slovensku a v Polsku

Pražská energetika (PRE) s více než 360 veřejnými dobíjecími stanicemi PREpoint v České republice zpřístupnila svým zákazníkům možnost dobíjet také v síti Greenway na Slovensku a v Polsku a rovněž v síti Západoslovenské energetiky.

Vzájemnou spoluprací s těmito partnery Pražská energetika uzavřela pomyslný kruh všech našich sousedních zemí. Využitím mezinárodní roamingové platformy a po zkušenostech z Rakouska a z Německa připravila Pražská energetika svým zákazníkům možnost dobíjet také v Polsku a na Slovensku. Klienti s čipem PRE mohou od těchto dnů dobíjet i na dobíjecích stanicích partnerských společností Greenway a Západoslovenská energetika. Všechny tyto stanice jsou již nyní vyobrazeny také v mobilní aplikaci PREcharge.

Pro zákazníky PREmobility zůstává celý proces dobíjení až po platbu naprosto stejný. Ceník roamingu pracuje se strukturou energetické i časové složky včetně volných minut a za veškerá dobíjení zaplatí zákazník jednou souhrnnou platbou měsíčně.

Ceník:

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH. Počet minut zdarma je počet minut od doby zahájení jednotlivého dobíjení. 

„Jsem moc rád, že Pražská energetika umožňuje dobíjet na jeden čip svým zákazníkům ve všech sousedních státech České republiky. Po otevření německého a rakouského trhu je nyní možné vyrazit elektromobilem a s naším čipem PRE také na Slovensko a do Polska. Ale to není vše. S nadcházejícím létem se v PRE zaměříme na další hlavní prázdninové destinace pro české elektromobilisty,” doplňuje Vojtěch Fried z oddělení Elektromobilita a Smart City.

Pro využití stále se rozrůstající dobíjecí sítě PREpoint se stačí zaregistrovat na stránkách www.premobilita.cz. S jedním dobíjecím čipem od PRE projedete bez starostí celou střední Evropu. Pražská energetika má tak v tuto chvíli ve své síti PREpoint v provozu již více než 360 veřejných dobíjecích stanic, u kterých se může najednou dobíjet přes 700 elektromobilů.

zdroj: tisková zpráva

Jeden komentář u “PRE nově umožňuje nabíjet na Slovensku a v Polsku”

Napsat komentář