Soutěž o vstupenku na workshop E-mobility

Jan Horčík - 01 Prosinec 2010

Magazín Hybrid.cz a společnost Conpro připravili soutěž o volnou vstupenku v hodnotě 3 990 Kč na workshop E-mobility. Ten proběhne 14. prosince 2010 v Grand Hotelu Bohemia, Králodvorská 4, Praha 1. Své příspěvky přednesou mimo jiné Martin Kocourek, Ministr průmyslu a obchodu ČR, Roman Bartha, Head of Elektromobilität Siemens AG, Managing Director of Austria Mobile Power či Milan Hampl, předseda představenstva PREdistribuce, a.s.   

Závěrečná diskuse by pak měla přinést odpovědi na otázky jako "Jaké business modely jsou pro E-mobilitu vhodné?" nebo "Je E-mobilita blízkou či vzdálenou budoucností?". Více o akci, podrobný program.

Jak se soutěže zúčastnit? Je to jednoduché, stačí se zaregistrovat k odebírání našeho emailového newsletteru Hybrid.cz (viz. blok vpravo pod nápisem "Přidat k oblíbeným").

Ze všech čtenářů nově zaregistrovaných k odběru newsletteru vylosujeme dne 10.12.2010 jednoho výherce, který získá vstup na workshop ZDARMA.

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?