Nabité Velikonoce u e-station: co nabijete o Velikonocích, dostanete v květnu zdarma

Padesát nejrychlejších nových klientů, kteří se u sítě nabíjecích stanic e-station nově zaregistrují, obdrží zdarma v měsíci květnu tolik kWh, kolik nabijí nyní v období Velikonoc.

O Velikonočních svátcích se cestuje za rodinami, za přáteli, odpočinout si nebo třeba zasportovat. Síť nabíjecích stanic e-station proto připravila speciální akci, která udělá nabíjení elektromobilů ještě příjemnější. Jmenuje se „Nabité Velikonoce u e-station“. Platí i pro již registrované klienty, kteří se nemusí registrovat, a automaticky jim budou kWh připočteny.

Ti zatím neregistrovaní se mohou zaregistrovat na www.nabijajed.cz, akce platí pro 50 nových nejrychlejších. Začátek akce k nabíjení je 14.4., tedy na ZELENÝ ČTVRTEK. Konec akce v rámci nabíjení je 30.4.2022. Nabíjení si klient za duben hradí sám. Množství nabitých kWh za duben se v tom samém rozsahu klientovi převede zdarma na květen.

Cílem akce je umožnit klientům si výhodně vyzkoušet nabíjecí stanice e-station, které jsou založeny na konceptu čisté energie a rychlodobíjení. Značka e-station není zatím dominantní sítí stanic v Českém republice, ale každým rokem se rozšiřuje. Ve výstavbě a přípravě jsou další desítky a již do konce roku e-stanion otevře několik nových lokací. Cenově je e-station jedna z nejpřívětivějších sítí nabíječek. Zásadní politikou společnosti je čerpání čisté energie – jen tu totiž z vodních elektráren její mateřská společnost vyrábí pro další spotřebu domácností, firem, elektromobilistů a dalších..

zdroj: placená inzerce

Tři komentáře u “Nabité Velikonoce u e-station: co nabijete o Velikonocích, dostanete v květnu zdarma”

Napsat komentář