Městská policie v Jihlavě bude jezdit hybridy Toyota

Městští strážníci v Jihlavě budou nově jezdit hybridními vozy Toyota. Od firmy HS Automobil převzali dvě upravené Corolly Touring Sports 1.8 Hybrid ve výbavě Comfort Tech.

Auta, která nahradila jinou tuzemskou značku, budou jezdit na území krajského města. Jsou v barvách městské policie, vybavené výstražnými majáky a komunikačním a záznamovým zařízením. Pohání je benzínový čtyřválec v kombinaci s elektromotorem a průměrnou spotřebou 4,5 litru na 100 km.

„Úsporné hybridní vozy v současnosti tvoří 70 % našich celkových prodejů osobních aut. Vedle firemních zákazníků po nich stále častěji sahají i státní organizace a složky veřejné správy. Vítězíme díky efektivnímu provozu v kombinaci s bezkonkurenční spolehlivostí,“ říká Jaroslav Havlík, majitel společnosti HS Automobil.

Toyoty si oblíbily sbory městské policie i v jiných městech. Pro Yaris, Corollu, RAV4 nebo Proace City se rozhodli městští strážníci například v Kolíně, Chrudimi, Jaroměři, Vyškově, Roudnici nad Labem, Třebíči nebo naposledy v Trutnově, kde jezdí dvěma novými modely Yaris Cross 4×4.

zdroj: tisková zpráva

3 Comments on “Městská policie v Jihlavě bude jezdit hybridy Toyota”

  1. Hybridy, protože z Jihlavy není tak daleko do Tábora aby se na tu krátkou vzdálenost nestačilo donést, že BEV u empíků v Táboře jsou na ho.no a na dvě věci. Však on se už tady ten eOhon, co to v Táboře spískal tady neobjeví, aby své řešení nadále obhajoval. Asi dostal pěkně nakopáno…..

Napsat komentář