Je opravdu těžší vybrat dárek pro holku než dárek pro kluka?

Pokud máte doma dceru nebo malou sestru, určitě už vás několikrát napadlo, že vybrat dárek pro holku je nadlidský úkol. Klukovi koupíte třeba auto na dálkové ovládání, LEGO nebo jednu z těch věcí, co jste si vždy ve skrytu duše přáli sami, jenže s dívkami je to zkrátka trochu náročnější. A nebo ne? Odpověď přináší e-shop Manboxeo.cz.

Právě na tomto e-shopu najdete dárky pro holky všech věkových kategorií. Dárky pro dceru, sestru, vnučku i třeba sestřenici. Podívejte se, jak takový originální dárek pro holku vybrat.

Dárky pro malé holky

Dárek pro holku (4 roky): Pokud je obdarovaná slečna ještě hodně malá, zdá se to jednoduché – prostě koupíte panenku nebo plyšáka, kterých už má hromady a které ji vždy po krátké době omrzí. A není to škoda? Co jí třeba darovat praktický dárek, který si zamiluje a nedá bez něj ani ránu?

E-shop Manboxeo.cz nabízí roztomilé batůžky Kidboxeo, které u dětí po celém světě neuvěřitelně bodují, u nás je ale jinde neseženete. Mají unikátní 3D design, jsou voděodolné, polstrované včetně ramenních popruhů a vyrobené z ekologického polymeru odolného vůči nárazům. Některé z nich mají dokonce odnímatelný popruh sloužící jako vodítko pro rodiče. Designů pro dívky je spousta – co třeba batůžek ve tvaru roztomilé berušky, srnky, zajíčka, červené rakety nebo třeba jednorožce?

foto: Rewild.cz

Dárky pro větší holky

Dárek pro holku (9 let): Tady už to chce něco opravdu speciálního, opravdový poklad. Ten z e-shopu Manboxeo.cz je dokonce stylově zabalený v dárkové dívčí Truhle Kidboxeo. Jenže bez práce nejsou koláče, takže aby se k němu dívka dostala, musí rozluštit záhadnou šifru, která jí dovede k číselnému kódu zámku. Slíbený poklad ale bude stát za to.

Obsahy dárků Kidboxeo jsou tematicky přizpůsobené tomu, co mají dívky rády. Na výběr je tak Harry Potter dívčí Kidboxeo, L.O.L. Surprise dívčí Kidboxeo, Dívčí Kidboxeo s Harley Quinn nebo třeba Minnie Mouse dívčí Kidboxeo. Stačí si jen vybrat.

foto: Rewild.cz

Jako dárek k 10. narozeninám pro holku můžete vybrat Minecraft dívčí Kidboxeo, dívčí Kidboxeo s Alenkou v říši divů nebo třeba Dívčí Kidboxeo Ukradené Vánoce. Záleží jen na tom, co si malá slečna oblíbila a co ji baví. V každém z těchto Kidboxeo dárkových Truhel najde licencované a sběratelské předměty, veselé popcornové ponožky v plechovce a spoustu výtečných sladkostí.

Stavebnice pro holky? Rozhodně!

Dárek pro holku (11 let): Tady už klidně můžete zvolit například dívčí Kidboxeo plné zapeklitých hlavolamů nebo dívčí Kidboxeo plné her, se kterými si dívka užije spoustu zábavy. Sázkou na jistotu ale bude i dívčí Kidboxeo plné dobrot, kde sice nenajde licencované produkty, o to víc sladkostí a pochoutek ji ale po otevření čeká.

Hledáte dárek pro holku, která je ještě o něco starší. Ten správný originální dárek jí najdete v sekci 3D stavebnice a puzzle. Ať už si sestaví plně funkční dřevěný gramofon, model sluneční soustavy, který hraje kouzelnou melodii, dřevěný chodící model štěněte nebo třeba designové dřevěné puzzle, zábava a dlouhodobá radost je zaručená.

zdroj: placená inzerce

5 komentářů u “Je opravdu těžší vybrat dárek pro holku než dárek pro kluka?”

  1. Nač z toho dělat vědu, stačí se jich zeptat, co chtějí – vždycky toho vysypou hromadu! 😀 Kluk i holka. Mám dvojčata, kluka a holku, a aby se nehádali, dostali společný dárek – projeli jsme se tankem (tady se dá vybrat leccos a cena slušná https://www.impresio.eu/products-list/vojenske-zazitkove-darky ) a nadšení byli oba. Když jsou jejich nároky přemrštěné, prostě jim něco vyberu sám nebo jedeme na výšlap, na koně…. Nač záplavu zbytečností.

Napsat komentář