Elektrokolo Harley-Davidson půjde do prodeje, dostane se ale jen na pár vyvolených!

Když Harley-Davidson před rokem představil své první elektrokolo, málem to zbořilo internet. Firma ho původně vyrábět nechtěla, ale zájem byl tak velký, že se nakonec rozhodla pro výrobu limitované edice.

Elektrokolo Harley-Davidson S1 MOSH/TRIBUTE. foto: Harley-Davidson
Elektrokolo Harley-Davidson S1 MOSH/TRIBUTE. foto: Harley-Davidson

Harley-Davidson si pro svá elektrokola založil speciální značku Serial 1 Cycle Company. První představený koncept upomínal k prvnímu motocyklu značky Harley-Davidson z roku 1903. Lidem se tak líbil, že se firma rozhodla přetavit jej ve skutečný produkt.

Elektrokolo Harley-Davidson S1 MOSH/TRIBUTE. foto: Harley-Davidson
Stylové bílé pneumatiky zaujmou na první pohled, stejně jako celá řada dalších detailů. foto: Harley-Davidson

Elektrokolo S1 MOSH/TRIBUTE na první pohled zaujme středovým motorem Brose, koženým sedlem, rukojeťmi, bílými pneumatikami Schwalbe a pohonem řemenem Gates. To vše vytváří unikátní estetický zážitek, díky kterému se elektrické kolo S1 MOSH/TRIBUTE bezesporu stane cennou sběratelskou raritou.

elektrokolo Harley Davidson S1 MOSH/TRIBUTE
Elektrokolo má integrované osvětlení a veškerá kabeláž je vedena uvnitř rámu. foto: Harley-Davidson

Vyrobí se jich totiž pouze 650, které se spravedlivě rozdělí mezi USA a Evropu. Dodávky mají začít v posledním letošním čtvrtletí. Elektrické kolo S1 MOSH/TRIBUTE je teprve první vlaštovkou. Značka Serial 1 slibuje do budoucna spoustu dalších stylových modelů.

zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář